Elvis Kurzemnieks ir krāpnieks

Pēdējie jautājumi

Noderīga informācija

Pēdējie komentāri

(Pirms 3 stundām 39 minūtēm)
Serenity.lv
(Pirms 4 stundām 19 minūtēm)
Autofavorits
(Pirms 4 stundām 44 minūtēm)
Jobcentre
(Pirms 6 stundām 20 minūtēm)
Mustangs Auto
(Pirms 6 stundām 35 minūtēm)
Darbs ārzemēs
(Pirms 7 stundām 49 minūtēm)
SEB Banka
(Pirms 7 stundām 58 minūtēm)
психолог Ольга Орлова
(Pirms 8 stundām 6 minūtēm)
Linearis
(Pirms 9 stundām 33 minūtēm)
starlook.lv
(Pirms 9 stundām 39 minūtēm)
Grand Pr

Sliktākais reitings

Choco (-1)

Populārākās sūdzības

Valeo (3)
Choco (3)
Valeo (2)

Turies tālāk

MTTC (2)
Simba (2)
ELKOR (1)
MAXIMA (1)

Sūdzība par Ozolciems Tūre

Lasīt visas sūdzības par Ozolciems Tūre

Ozolciems Tūre

Publicēja:
 Ingrīda Koce Oct 3, 2007
Informācija sniegta krievu valodā
Informācija par kompāniju:
Ozolciems Tūre

www.ozolciems.lv
Tikko atgriezos no Ozolciema rīkotā ceļojuma uz Čehiju. Pret pašu brauciena organizāciju pretenziju nav, toties pretenzijas ir par grupas vadītāju, kas sākumā vēl deva info latviski un krieviski apmēram 50/50 bet jau ar nākamo dienu pilnīgi pārgāja uz krievu valodu. Turpmāk būs mācība - iepriekš noskaidrot, kādā valodā tiks sniegta informācija. Otra lieta - pēdējais laiks sākt veidot atsevišķas grupas nepilsoņiem, jo nemitīgais čakars uz robežām dēļ dažiem cilvēkiem, kas nespēj nokārtot pilsonību, kļuva apnicīgs.Lasīt komentārus Tūrisma aģentūras

Komentāri

ГЕРМАНИЯ ДЛЯ ДЕТЕЙ И ВЗРОСЛЫХ 01/05/2014
Поездка "очень сырая", гид и водители не ездили ранее по маршруту, очень много времени в автобусе, ( на мой взгляд лишнее было ехать в Гамбург, Бремен так как там особо времени не было ни на что ) везде бегом, везде опаздывали, ездили другими фирмами у них в автобусе поменьше времени проводишь, больше так не поедим, и через эту фирму тоже. Ожидания не оправдались.
Komentēja: May 10, 2014
a_borisovs

Германия для детей и взрослых ( 5 д. ). 01/05/2014.
В целом поездка удалась, так как вернулись домой, но 1. поездка не спланированная, (маршрут "сырой", не гид не водители по нему не ездили ) 2. очень много времени в автобусе ( надо было меньше маршрутов - больше времени для развлечения ) 3. так как много заявлено мест для посещения, нигде не успевали.( можно было на мой взгляд не ехать в Бремен, Гамбург а для Серенгети-парк было мало времени ) Поездка получилась очень утомительная, ( очень много времени в автобусе, ездили другими фирмами там поменьше было ) больше так не поедим. Кто поедет в августе делайте выводы.


Komentēja: May 10, 2014
a_borisovs

Судя по большей части комментариев, "Озолциемс туре" - как раз хорошая фирма.
То, за что в основном критикуют данную турфирму, является отрицательным фактом только для части туристов.
Komentēja: Nov 12, 2013
Otto

Провела в августе 2013г. 10 незабываемых дней в Хорватии. Руководитель группы Диана прекрасно говорила на двух языках- латышском и русском. Информация о странах, через которые пролегал наш маршрут, была хорошо преподнесена- исторические факты, традиции, нац.кухня и т.д.
Все запланированные экскурсии были проведены, вместе с тем, была возможность самим решать, в каких экскурсиях участвовать, никакого давления не было ( такое наблюдала, путешествуя с другими туроператорами).
Рекомендую всем, кто собирается посетить прекрасную Хорватию (это просто сказка!) осуществить своё путешествие с турфирмой Ozolciems Tūre.
Irēna


Komentēja: Sep 26, 2013
irencik

Tiem, kas te muld par to ka latvieši valodas negrib mācīties! Mēs dzīvojam Latvijas Republikā. Valsts valoda ir latviešu. Neticiet??? Ieskatieties Satversmē!

Ja es pērku ceļojumu no firmas Latvijā, es sagaidu, ka gids runās LATVIEŠU valodā. Un, ja kāds monolingvālis, kas parsti, tavu brīnumu, runā krievu valodā, kaut ko nesaprot, tad viņam tiek paskaidrots šī īpašā cilvēka valodā.

Un galu galā, jāpieprasa skaļā balsī, sniegt info LATVIEŠU valodā! Pat pārtraucot gidu.
Atceros, ka burvju un triku mākslinieku pasākumā Abraka dabra sākumā viss notika abās valodās, līdz info arvien vairāk tika pārtulkots tikai un vienīgi krievvalodīgo krievu tautības cilvēku valodā. Viens cilvēks skaļā balsī pieprasīja info VALSTS valodā. Un info TIKA sniegta latviešu valodā. NEDRĪKST ļaut kāpt uz galvas!
Komentēja: Jan 1, 2012
Balta_Puma

Ozolciema tūre ir piesavinājusies šo skaisto nosaukumu un ķer latviešu tūristus, kaut gan nekad neviens latviski nevada grupu .Vieni urlas, ar citām interesēm un prastumu . Vajadzētu tai nomainīt nosaukumu, jo tik latviskotu nosaukumu, vecenai no Sebežas nedrīkstētu izmantot. Es arī uzrāvos uz to ! Visu ceļu uz Holandi braucu klusēdama ...
Komentēja: Jun 20, 2011
Ženija

Хахаха, закомплескованный народ! Знакомый турецкий инструктор по сафари (он сам араб) рассказывал - возил экскурсию латышей в горы, зашел в автобус и начал говорить по-русски, а они морды скривили и давай требовать по-латышски. Он им говорит- нивапрос, я могу вам по-английски, по-немецки, по-турецки, по-арабски или по-русски рассказывать. Бгггг, пришлось бедняжкам мучиться русский вспоминать.
Komentēja: Jan 6, 2011 Biba nosūtīt e-pastu

tolko vernulic c Germanii, polnii 0, v avtobuce zabila fotik, konecno j vinovata necporu, no gidu voditeli ckazali cto ego tam net, ko necno eta polnoe vranj, tak kak mi exali c predprijtiem, voditeli resili pricvoit ego cebe, obidno, no c eoi firmoi mi bolze vratli poedem, uze kotorii raz pluvalic, polnii otctoi.
Komentēja: Jul 24, 2010 Valentina nosūtīt e-pastu

Много раз ездила с Ozolciems Tūre и в Париж, и в Чехию, и в Венгрию и очень довольна.На счёт языка вот что скажу рук.группы всегда были латыши, но очень замечательные люди, а вот экскурсии всегда на русском, потому что аккредитованных латышских гидов в европе НЕТ.
Komentēja: Jul 7, 2009 Ольга nosūtīt e-pastu

Izglītotam un vispār jebkuram mūsdienu cilvēkam ir jāzin valodas, jo vairāk, jo labāk!!! Latviešu valoda diemžel nav tik populāra un izplatīta !!! Diemžel latviešiem ar valodam iet grūti, lielāka daļa zin tikai un vienīgi latviešu valodu un par to nav neviens vainīgs!!! Mācāmies citas valodas arī, gan jau noderes musdienas mainīgos apstākļos:)
Komentēja: May 11, 2009
ieva

Nespēju noturēties malā! Arī es braucu ar Ozolciemu uz Slovēiju. Pilnībā piekrītu visām iepriekš minētajām piezīmēm par šo firmu ( nekompetents, nezinošs gids, sliktas viesnīcas/kempingi utt.), bet mūsu ceļojuma laikā bija vēl viena "jauka" iezīme - šoferīši no Liepājas diezgan regulāri vakaros grupas klātbūtnē iedzēra kādu stiprāku dzērienu, piknikā uz kuģīša naturāli piedzērās (viens no viņiem), bet nākamajā dienā mums bij brauciens pa kalnu serpentīnu - tiešām jutos "pilnīgā" drošībā, uzticot savu dzīvību paģirainam, nervozam šoferim. Tā ka Ozolciems piedāvā izklaides ne tikai divvalodīgajiem, bet arī vispusīgu programmu ekstrēmistiem! Ak jā, arī pats brauciena sākums mums bij policijas konvoja pavadībā Polijā, jo autobuss tā īsti nebij sagatavots šim braucienam un nācās steidzami iegriezties servisā. Esmu diezgan daudz pabraukājusi apkārt, bet pēc šī brauciena biju patiesi priecīga atgriezties dzīva mājās!!!
Komentēja: May 10, 2009
elita

Латыши! Ну до какой же степени вы злые и постоянно всем недовольные люди. Во-первых, в Озолциемсе всегда указывают на каком языке будет говорить гид (даже на их сайте это есть) если вы не грамотные или нет толку спросить, то это ваши проблемы. Во-вторых, ну есть как вы выражаетесь "чисто латышские" турфирмы, ну так с ними и катайтесь. И в -третьих, организация и подбор гостиниц у Озолциемса всегда просто супер. Я и вся моя семья и наши друзья и знакомые уже раз 20 ездили с этой фирмой и очень довольны. И ещё, например в Турции, в большей части всех гостиниц персонал общается на русском языке. И все вечерние шоу-программы и развлечения тоже на русском! Ну приезжайте тогда туда и возмущайтесь, почему это с вами, сладкими такими, никто по-латышски не говорит. Вы уже достали всех этим! Вы сами из себя делаете посмешище!
Komentēja: Mar 9, 2009
Marija

Tūrisma braucienos dodamies pēc jauniem iespaidiem un atpūsties. Esmu braukusi ar daudzām firmām (tez tour, nova tour, dabas draugi, Bulta tūre - tikai dažas no tām. Piemēram: ar novatūru braucot Tunisijā man iedeva istabu bez balkona, logi izgāja uz pagalma pusi, pagalmā visu nakti iebrauca mašīnas, tika smirģelēti naži vai kas cits. Nu troksnis tāds, ka ne logu attaisīt.Bet Rīgā pirms tam tika samaksāti 500 Ls par nedēļu - it kā par normālu viesnīcu Ar Dabas draugiem gāja līdzīgi.). Katra brauciena laikā bijis kaut kas tāds, kas varēja būt labāk organizēts. Bet ja vien forša grupa, ja cilvēki nelamājas, nespļaudas, atmiņas par valsti parasti bijušas vislabākās. Un atpūsties varēju vienkārši burvīgi. Nu noskaņojiet sevi jautram un jaukam braucienam, viss būs daudz labāk. Šovasar braukšu ar Ozolciemu uz Horvātiju 3. augustā. Uzaicinu visus līdzi - tos, kas lasīs šo vēstuli. Ja būs problēmas ar tulkiem, pati pārtulkošu. Horvātijā esmu bijusi jau vairākas reizes. Man liekas - tur var braukt vēl un vēl. Tā ir zeme, kur pārņem absolūtas laimes sajūta. It sevišķi vakaros un zivju piknika laikā uz kuģa. Esmu dzirdējusi viedokli, ka uz Horvātiju ar likumu jāaizsūta katrs iedzīvotājs, lai tas kļūtu labāks. Un vēl leģenda: kādreiz, senos laikos, Dievs nolēmis zemei dāvāt skaistumu. Viņš pasaucis enģeli, iedevis tam grozu ar skaistumu un licis to izdalīt pa visu zemes lodi. Enģelis pacēlies ar grozu spārnos un aizlidojis. Taču virs vietas, kur tagad atrodas Horvātija, viņa grozs sasvēries uz vienu pusi un lielākā skaistuma daļa izgāzusies.
Komentēja: Feb 25, 2009 Vita nosūtīt e-pastu

Cienīami tūristi-nacisti, ļoti atvainojos, nevaru citādi nosaukt! Kurš vainīgs, ka paši latvieši nemācās un nestrādā par gidu? Nekur neredzēju gidu latvieti. Nu nevēlas latvieši mācīties par gidu!...

Diemžēl ir jaatzīst, ka latvieši vispār nevēlas strādāt. Ja tikai pa ierēdni...
Komentēja: Jan 27, 2009 Lena nosūtīt e-pastu

Atbilde Vitalii.
Ar to biju domājusi, ka Karlovi Vari Gide nerunāja latviski, tikai krieviski, un tam nav nekāda sakara ar vietējiem iedzīvotājiem.
Komentēja: Dec 28, 2008
krizantēma

Es tomēr mazliet nepiekrītu par komentāriem par šo tūrisma firmu "Ozolciems tūre" ...tikko 25.10.-01.11.2008 caur šo firmu braucu maršrutu "Parīze manos sapņos"...ja neskaita nenormālu pārbraucienu cauri Polijai, kas nebija nakts brauciens un vienu "dāmu"-dragūnu viss bija burvīgi...
Gide Ilona fantastiski stāstīja...jā, bija divās valodās latviski un pēctam krieviski, bet tas bija pozītīvi, jo reizēm bija lietas, ko nesadzirdēja vienā valodā, tad dzirdēja otrā :)
Esmu sajūsmā!!!
Komentēja: Nov 11, 2008 Zane nosūtīt e-pastu

Esmu sašutusi par šīsvasaras ceļojumu uz "ŠARMANTO FRANCIJU"! Žēl, ka OZOLCIEMS TŪRE mājas lapā nevar ievietot komentārus. Pirmkārt brauciena gide, vardā Ilona, tik vien kā zin franču valodu, absolūti nesagatavojusies Informāciju par apskates vietām lasīja ar garām pauzēm (ēēēēē...āāāāā... ), kā rezultātā tā īsti neko nevarēja saprast. Lai apmeklētu kādu apskates vietu, gide ILONA bija jau gabalā, kad tikai no autobusa izkāpa pēdējie tūristi! Absolūti necentās grupu saliedēt.
Visa grupa bija ļoti neapmierināta ar viņas darbu, arī šoferīši.
Otrkārt ceļojuma apraksts tik skaists un vilinošs, bet reāli ļoti maz, kas tam atbilda. Kaut vai "ATPŪTA PIE ATLANTIJAS OKEĀNA"!!!?????
Katrā ziņā nevienam neieteiktu ceļot no "OZOLCIEMS TŪRE"!
Komentēja: Sep 29, 2008
Irēna

mes ar so kompaniju 2007.gada bijam vasara Praga, mums bija izcila gide -Diana, bet nu Pragas gide bija sausmiga, vinai bija 20-30 cm gari mati zem rokam. mes visi rzhali nad takim chuchelom, i nam dejstviteljno bilo stidno, uz mums skatijas citi turisti ka uz debiliem
Komentēja: Aug 23, 2008 Andis nosūtīt e-pastu

Esam bijuši ar Ozolciemu Horvātijā un mūsu grupas vadītāja latviete runāja 98% latviski!
Nezinu ko Jūs te sūdzaties... Un vispār kā jus varat braukt ceļojumos ar tādu noskaņojumu!? Priekš kam bojāt atvaļinājumu citiem!? Grupai jābūt grupai!!!
Komentēja: Aug 6, 2008 Evija nosūtīt e-pastu

Krizantēma: "kūrortpilsētā Karlovi Vari vispār latviešu valodu nedzirdēju, visa informācija bija tikai krieviski, 'garāmgājēji uz mums pamatīgi noskatījās, jo cik zinu krievu tautību tur diez ko nemīl."
_____________________________________________________________________________
Ну что за абсурд, вы провели опрос местного населения? И все Чехи отвечали вам исключительно на латышком, вероятно..
Просто смешно читать эти национальные бредни..
Komentēja: Aug 6, 2008 Vitalii nosūtīt e-pastu

Pievienot komentāru

Pārbaudiet pareizrakstību, pirms ievietojat komentāru
  Jūsu attieksme Piekrītu Neitrāls Nepiekrītu
  Pievienot bildes
  Apstiprināšanas kods

  Pievienot

  Šodienas bilde

  Kategorijas

  Apģērbs / Apavi
  Atpūta / Izklaide
     - Viesu nami
  Auto / Transports
     - Autoskolas
  Avīzes / Žurnāli
  Bizness / Finanses
     - Bankas
  Būvniecība
     - Celtnieki
  Ceļojumi
     - Viesnīcas
  Datori / Pakalpojumi
  Drošība
  Dzīvnieki
  Elektronika un Tehnika
  Iepazīšanās
  Internets
     - Web lapas
  Izglītība
  Jurisprudence / Konsultācijas
  Kafejnīcas, bāri, restorāni
  Karjera / Darbs
  Kino / Teātri
  Literatūra / Grāmatas
  Māksla / Daiļrade
  Mēbeles / Iekārtas
  Mobilie telefoni
  Mūzika
  Nekustamais īpašums
     - Kaimiņi
     - Īre
  Pārējās
  Pārtikas produkti
  Politika / Valsts struktūras
  Reklāma
  Reliģija
  Skaistumkopšana
     - Kosmētika
  Spēles
  Sports
  Telekomunikācijas
  Televīzija / Radio
  Veikali / Tirdzniecība
  Veselība / Medicīna
   Ieteikt jaunu kategoriju

  Video

  50000 parakstu referenduma ierosināšanai
  50000 parakstu referenduma ierosināšanai
  Vairaki video


  RSS Feed
       
   

  Piereģistrēties

  Lietotājvārds
  E-pasta adrese
  Parole
  Kods
  Reģistrēties

  Piereģistrēties

  Apstiprināšanas vēstule tika nosūtīta uz norādīto e-pastu "".
  Lai apstiprinātu jūsu profilu lūdzu uzklikšķiniet uz e-pastā nodarīto linku.

  Ja jūs neatradāt pie ienākošajam vēstulēm šo e-pastu, lūdzu pārbaudiet Spam kastīti.
  OK

  Autorizācija

  E-pasta adrese
  Parole
  Autorizēties
  E-pasta adrese
  Sūtīt     Atpakaļ
  Loading...
  Jūsu parole tika nosūtīta uz norādīto e-pastu. Autorizēties

  Ienākt ar Facebook profilu

  Lietotājvārds
  Autorizēties

  Ienākt ar Draugiem.lv profilu

  Lietotājvārds
  Autorizēties