Elvis Kurzemnieks ir krāpnieks

Pēdējie jautājumi

Noderīga informācija

Pēdējie komentāri

(Pirms 58 minūtēm)
nextmom.lv
(Pirms 1 stundas 3 minūtēm)
Guntars Dūdiņš
(Pirms 1 stundas 12 minūtēm)
SABELLI SIA
(Pirms 1 stundas 30 minūtēm)
KARCHER SIA SERVISS
(Pirms 3 stundām 22 minūtēm)
Kristaps Spruntulis
(Pirms 8 stundām 3 minūtēm)
Xnet.lv
(Pirms 8 stundām 45 minūtēm)
Dikļu pils
(Pirms 11 stundām 13 minūtēm)
Olegs Selivanovs
(Pirms 11 stundām 20 minūtēm)
Olegs Selivanovs

Sliktākais reitings

KNAB (-2)

Populārākās sūdzības

Turies tālāk

220.lv (2)
Tele2 (1)
Elkor (1)
RIMI (1)
BETA (1)

Sūdzība par Ozolciems Tūre

Lasīt visas sūdzības par Ozolciems Tūre

Ozolciems Tūre

Publicēja:
 Ingrīda Koce Oct 3, 2007
Informācija sniegta krievu valodā
Informācija par kompāniju:
Ozolciems Tūre

www.ozolciems.lv
Tikko atgriezos no Ozolciema rīkotā ceļojuma uz Čehiju. Pret pašu brauciena organizāciju pretenziju nav, toties pretenzijas ir par grupas vadītāju, kas sākumā vēl deva info latviski un krieviski apmēram 50/50 bet jau ar nākamo dienu pilnīgi pārgāja uz krievu valodu. Turpmāk būs mācība - iepriekš noskaidrot, kādā valodā tiks sniegta informācija. Otra lieta - pēdējais laiks sākt veidot atsevišķas grupas nepilsoņiem, jo nemitīgais čakars uz robežām dēļ dažiem cilvēkiem, kas nespēj nokārtot pilsonību, kļuva apnicīgs.Lasīt komentārus Tūrisma aģentūras

Komentāri

Vēl joprojām? Mēs ar Ozolciemu braucām 99. gadā un bija tieši tāda pati situācija. Tāpēc turpmākos ceļojumos devāmies bez tūrfirmu starpniecības ;)
Komentēja: Feb 22, 2006
Inga

Braucām 2006.gada decembrī... Situācija nav mainījusies...
Komentēja: Jan 12, 2007
Ivonna

Piekriitu komenteetaajaam. Esmu braukusi divaas Ozolciema riikotajaas ekskursijaas un abi braucieni man ir ljoti patikushi. Vieniigi sho prieku sagandee tas, ka grupu vadiitaaju sniegtaa informaacija paarsvaraa ir krievu valodaa.

Bez tam, piem. rezerveejot braucienu uz Sanktpeeterburgu (tas bija 2004.gadaa), Ozolciema tuurisma konsultantei KONKREETI JAUTAAJU, kaadaa valodaa runaas grupas vadiitaajs. Atbilde: Latvieshu, ja nepiecieshams tad info tiks atkaartota krievu valodaa. Tas bija viens no kriteerijiem, kapeec izveeleejos sho celjojumu (jo tolaik krievu valodu veel iisti nemaaceeju).

Rezultaataa, izbraucot no Riigas, grupas vadiitaaja latvieshu valodaa paskaidroja, ka taa kaa mees braucam uz Krieviju, tad turmpaak informaacija tiks sniegta krievu valodaa. Ja pareizi atceros, tad tas bija vieniigais, ko dzirdeeju no grupas vadiitaajas latvieshu valodaa. :(
Komentēja: Mar 16, 2008
tūriste

dabūjām izbaudīt tūri uz Parīzi...vnk.ārprāts, pa priekšu kaut kādā blusainā pančo nesās urla un brēc pilnā kaklā pa visu Parīzi ... tur tak jāsarkst un jābālē bij lai kaut kur dotos ar tādu gidu, tāpēc pilnīgi atteicāmies no sagatavotajiem maršrutiem, un devāmies savos, kaut gan brīdināts nebij, ka viss būs krievu valodā...tak izrādās, ka tā sieviete "Pančo" nemaz i nemāk latviski...un par ko samaxaajaam?:(((paldies "Ozoļciems ture"...nu KAUNS, ā un vēl kas, viesnīcu organizācija vispār zem katras kritikas...tas jau normāli, ka atperamies velns zin kur 0.001 (reklāmā 3-5zv.) zvaigznes viesnicaa un taa tiiri nepietiek vietu visiem, nu ko...a Pančo veel saak aurot viesniicaa ienaakusi plkst.1 naktii kad visi guļ...skaisti...POST SOVIET RUULZ...davāj, vsje v Pariž pagnaļi!!!
Komentēja: Mar 20, 2008 Imants nosūtīt e-pastu

Mīļie cilvēki, nu tad nebrauciet ar to ozolciemu.Sen jau zināms, ka tas ir krievu kantoris zem jauka nosaukuma latviska! Un viss.Jau ieejot viņu birojā redzams, kas tur strādā, un tādi paši ir grupu pavadoņi, vienas dienas pelnītāji, kam bieži vien vienalga. Tāpēc meklējiet firmas, kas strādā tikai un vienīgi latviski - piemēram, Impro, Relakstūre, Dabas draugi!Nav ko ņemties ar tiem mūsu nepilsōņiem un lielskajiem krieviem, kas dzivo Latvijā bet nesaprot latviski.Nožēlojami, bet fakts!!!
Izdariet pareizo izvēli!
Komentēja: May 24, 2008
sanita

Cienīami tūristi-nacisti, ļoti atvainojos, nevaru citādi nosaukt! Kurš vainīgs, ka paši latvieši nemācās un nestrādā par gidu? Nekur neredzēju gidu latvieti. Nu nevēlas latvieši mācīties par gidu! Saņēmiet kas ir, nepatīk, mācieties un aiziet!
Komentēja: May 25, 2008 Viav4ik nosūtīt e-pastu

Ну причем тут нацизм? Мы же едем из Латвии а не из России, гидов говорящих на латышском полно - только вот Озолциемс туре реально русская организация. Мы ездили в Париж в мае - группа была огромная, были и латыши и русские, но информация была только на русском. И фильмы (ужас, а не фильмы кстати) тоже на русском. А обещали гида - латыша. Это просто не уважение. Ведь гид - это основа всей поездки, от его проф. качеств зависит все - и выполнение программы и атмосфера в коллективе...
Komentēja: May 26, 2008 Ju nosūtīt e-pastu

Nav jau runa par to, ka kaut kādi nacisti vai kaut kas tamlīdzīgs, runa par to, ka informācija tiek dota, ka viss notiek latviski...

Plus īstenībā vēl tas, ka johaidī arārā ši taču ir Latvija, vai tad ja brauktu uz Igauniju gids runātu igauniski. Pilnīgs absurds.
Komentēja: Jul 8, 2008 Āpsis nosūtīt e-pastu

Pirku braucienu uz Parīzi Relakstūrē, bet operators izrādījās Ozolciemstūre. NEKAD NEKAD NEKAD vairs nebraukšu ar šo operatoru. Bija viss sliktais, kas minēts iepriekšējos komentos un sūdzībā. Uzrakstīju viņiem pretenziju un viņi man kompensācijai piedāvāja smieklīgu atlaidi nākamajam braucienam!!! Bezkauņas, man nav tik lielu ienaidnieku, lai novēlētu braucienu ar Ozolciemu!!!
Komentēja: Jul 15, 2008 Inese nosūtīt e-pastu

Jāā, velreiz pārliecinos ka ar Ozolciemu nevar braukt, es arī pirms 3 gadiem biju Čehijā, ja vēl autobusā gide kaut nedaudz runāja latviski, tad pilsētās pārsvarā krieviski un kūrortpilsētā Karlovi Vari vispār latviešu valodu nedzirdēju, visa informācija bija tikai krieviski, 'garāmgājēji uz mums pamatīgi noskatījās, jo cik zinu krievu tautību tur diez ko nemīl.
Komentēja: Jul 27, 2008
krizantēma

Jūlijā biju ar Ozolciemu Čehijas Šveicē. Viss bija vnk fantastiski. Svetlana un vietēja gide malaces. Viesnīcas labas. It īpaši patīkams pārsteigums bija 4* viesnīca Prāgā. PALDIES!
Grupā bija gan latvieši gan krievi un informācija tika sniegta abās valodās neieskaitot ekskursijas ar vietējo gidi.
Komentēja: Aug 5, 2008 Artūrs nosūtīt e-pastu

Ездил с подругой в Чешскую Швейцарию, всё было отлично, очень понравилась программа, отличная руководитель группы - Света. Инфа была и на русском и латвиски, местный гид говорила только на русском, потому что нет в Праге местных гидов знающих латышский. Гостиница в Праге 4 звезды, отличная!
Komentēja: Aug 6, 2008 Vitalii nosūtīt e-pastu

Krizantēma: "kūrortpilsētā Karlovi Vari vispār latviešu valodu nedzirdēju, visa informācija bija tikai krieviski, 'garāmgājēji uz mums pamatīgi noskatījās, jo cik zinu krievu tautību tur diez ko nemīl."
_____________________________________________________________________________
Ну что за абсурд, вы провели опрос местного населения? И все Чехи отвечали вам исключительно на латышком, вероятно..
Просто смешно читать эти национальные бредни..
Komentēja: Aug 6, 2008 Vitalii nosūtīt e-pastu

Esam bijuši ar Ozolciemu Horvātijā un mūsu grupas vadītāja latviete runāja 98% latviski!
Nezinu ko Jūs te sūdzaties... Un vispār kā jus varat braukt ceļojumos ar tādu noskaņojumu!? Priekš kam bojāt atvaļinājumu citiem!? Grupai jābūt grupai!!!
Komentēja: Aug 6, 2008 Evija nosūtīt e-pastu

mes ar so kompaniju 2007.gada bijam vasara Praga, mums bija izcila gide -Diana, bet nu Pragas gide bija sausmiga, vinai bija 20-30 cm gari mati zem rokam. mes visi rzhali nad takim chuchelom, i nam dejstviteljno bilo stidno, uz mums skatijas citi turisti ka uz debiliem
Komentēja: Aug 23, 2008 Andis nosūtīt e-pastu

Esmu sašutusi par šīsvasaras ceļojumu uz "ŠARMANTO FRANCIJU"! Žēl, ka OZOLCIEMS TŪRE mājas lapā nevar ievietot komentārus. Pirmkārt brauciena gide, vardā Ilona, tik vien kā zin franču valodu, absolūti nesagatavojusies Informāciju par apskates vietām lasīja ar garām pauzēm (ēēēēē...āāāāā... ), kā rezultātā tā īsti neko nevarēja saprast. Lai apmeklētu kādu apskates vietu, gide ILONA bija jau gabalā, kad tikai no autobusa izkāpa pēdējie tūristi! Absolūti necentās grupu saliedēt.
Visa grupa bija ļoti neapmierināta ar viņas darbu, arī šoferīši.
Otrkārt ceļojuma apraksts tik skaists un vilinošs, bet reāli ļoti maz, kas tam atbilda. Kaut vai "ATPŪTA PIE ATLANTIJAS OKEĀNA"!!!?????
Katrā ziņā nevienam neieteiktu ceļot no "OZOLCIEMS TŪRE"!
Komentēja: Sep 29, 2008
Irēna

Es tomēr mazliet nepiekrītu par komentāriem par šo tūrisma firmu "Ozolciems tūre" ...tikko 25.10.-01.11.2008 caur šo firmu braucu maršrutu "Parīze manos sapņos"...ja neskaita nenormālu pārbraucienu cauri Polijai, kas nebija nakts brauciens un vienu "dāmu"-dragūnu viss bija burvīgi...
Gide Ilona fantastiski stāstīja...jā, bija divās valodās latviski un pēctam krieviski, bet tas bija pozītīvi, jo reizēm bija lietas, ko nesadzirdēja vienā valodā, tad dzirdēja otrā :)
Esmu sajūsmā!!!
Komentēja: Nov 11, 2008 Zane nosūtīt e-pastu

Atbilde Vitalii.
Ar to biju domājusi, ka Karlovi Vari Gide nerunāja latviski, tikai krieviski, un tam nav nekāda sakara ar vietējiem iedzīvotājiem.
Komentēja: Dec 28, 2008
krizantēma

Cienīami tūristi-nacisti, ļoti atvainojos, nevaru citādi nosaukt! Kurš vainīgs, ka paši latvieši nemācās un nestrādā par gidu? Nekur neredzēju gidu latvieti. Nu nevēlas latvieši mācīties par gidu!...

Diemžēl ir jaatzīst, ka latvieši vispār nevēlas strādāt. Ja tikai pa ierēdni...
Komentēja: Jan 27, 2009 Lena nosūtīt e-pastu

Tūrisma braucienos dodamies pēc jauniem iespaidiem un atpūsties. Esmu braukusi ar daudzām firmām (tez tour, nova tour, dabas draugi, Bulta tūre - tikai dažas no tām. Piemēram: ar novatūru braucot Tunisijā man iedeva istabu bez balkona, logi izgāja uz pagalma pusi, pagalmā visu nakti iebrauca mašīnas, tika smirģelēti naži vai kas cits. Nu troksnis tāds, ka ne logu attaisīt.Bet Rīgā pirms tam tika samaksāti 500 Ls par nedēļu - it kā par normālu viesnīcu Ar Dabas draugiem gāja līdzīgi.). Katra brauciena laikā bijis kaut kas tāds, kas varēja būt labāk organizēts. Bet ja vien forša grupa, ja cilvēki nelamājas, nespļaudas, atmiņas par valsti parasti bijušas vislabākās. Un atpūsties varēju vienkārši burvīgi. Nu noskaņojiet sevi jautram un jaukam braucienam, viss būs daudz labāk. Šovasar braukšu ar Ozolciemu uz Horvātiju 3. augustā. Uzaicinu visus līdzi - tos, kas lasīs šo vēstuli. Ja būs problēmas ar tulkiem, pati pārtulkošu. Horvātijā esmu bijusi jau vairākas reizes. Man liekas - tur var braukt vēl un vēl. Tā ir zeme, kur pārņem absolūtas laimes sajūta. It sevišķi vakaros un zivju piknika laikā uz kuģa. Esmu dzirdējusi viedokli, ka uz Horvātiju ar likumu jāaizsūta katrs iedzīvotājs, lai tas kļūtu labāks. Un vēl leģenda: kādreiz, senos laikos, Dievs nolēmis zemei dāvāt skaistumu. Viņš pasaucis enģeli, iedevis tam grozu ar skaistumu un licis to izdalīt pa visu zemes lodi. Enģelis pacēlies ar grozu spārnos un aizlidojis. Taču virs vietas, kur tagad atrodas Horvātija, viņa grozs sasvēries uz vienu pusi un lielākā skaistuma daļa izgāzusies.
Komentēja: Feb 25, 2009 Vita nosūtīt e-pastu

Pievienot komentāru

Pārbaudiet pareizrakstību, pirms ievietojat komentāru
  Jūsu attieksme Piekrītu Neitrāls Nepiekrītu
  Pievienot bildes
  Apstiprināšanas kods

  Pievienot

  Šodienas bilde

  Kategorijas

  Apģērbs / Apavi
  Atpūta / Izklaide
     - Viesu nami
  Auto / Transports
     - Autoskolas
  Avīzes / Žurnāli
  Bizness / Finanses
     - Bankas
  Būvniecība
     - Celtnieki
  Ceļojumi
     - Viesnīcas
  Datori / Pakalpojumi
  Drošība
  Dzīvnieki
  Elektronika un Tehnika
  Iepazīšanās
  Internets
     - Web lapas
  Izglītība
  Jurisprudence / Konsultācijas
  Kafejnīcas, bāri, restorāni
  Karjera / Darbs
  Kino / Teātri
  Literatūra / Grāmatas
  Māksla / Daiļrade
  Mēbeles / Iekārtas
  Mobilie telefoni
  Mūzika
  Nekustamais īpašums
     - Kaimiņi
     - Īre
  Pārējās
  Pārtikas produkti
  Politika / Valsts struktūras
  Reklāma
  Reliģija
  Skaistumkopšana
     - Kosmētika
  Spēles
  Sports
  Telekomunikācijas
  Televīzija / Radio
  Veikali / Tirdzniecība
  Veselība / Medicīna
   Ieteikt jaunu kategoriju

  Video

  Ģimenēm ar maziem bērniem ienākumi pieaugs
  Ģimenēm ar maziem bērniem ienākumi pieaugs
  Vairaki video


  RSS Feed
       
   

  Piereģistrēties

  Lietotājvārds
  E-pasta adrese
  Parole
  Kods
  Reģistrēties

  Piereģistrēties

  Apstiprināšanas vēstule tika nosūtīta uz norādīto e-pastu "".
  Lai apstiprinātu jūsu profilu lūdzu uzklikšķiniet uz e-pastā nodarīto linku.

  Ja jūs neatradāt pie ienākošajam vēstulēm šo e-pastu, lūdzu pārbaudiet Spam kastīti.
  OK

  Autorizācija

  E-pasta adrese
  Parole
  Autorizēties
  E-pasta adrese
  Sūtīt     Atpakaļ
  Loading...
  Jūsu parole tika nosūtīta uz norādīto e-pastu. Autorizēties

  Ienākt ar Facebook profilu

  Lietotājvārds
  Autorizēties

  Ienākt ar Draugiem.lv profilu

  Lietotājvārds
  Autorizēties