www.sudzibas.lv ostrov sokrovish tv 5 Остров сокровищ по TV 5

ostrov sokrovish tv 5 - Остров сокровищ по TV 5

Ostrov sokrovish по tv 5 Уроды, Лохотрон!!! где их найти ???

А то не один телефон неотвечает, по адресу их нету.

L Lepi 29.04.2009

Nabadziņš, uzķēries uz cik tad Ls !!!

N nen 29.04.2009

Ppc es ta neuzķeros, bet mans bralis :( Ka vispar tadu suudu var radit tv 5 kanala..

Kurš kaut vienu reizi ir skaties var jau redzet ko tas ir lohotrons .. daži naivi tomer uzķeras.

vajag kautko darit psc..

L Lepi 29.04.2009

Nekas gadās, lai macās no savam ķļūdam. Nelīdīs kur nevajag.Toties tagad gudrāks būs un zinās, ka nav tik vienkārši, kā tur stāsta.

J josivs 29.04.2009

Bet viņš vinnēja kaut ko?

N nen 29.04.2009

traks ? :DDD tur kad piezvani tikaj nauda iet nost nekadas atbildes neka.. tas ir lohotrons nu nu tur pusstundu nav neviena zvana uz vienkašo atbildi vispar taja laika DAUDZ cilveki zvana bet saka ka neviens nezvana!!!

L Lepi 29.04.2009

Tas jau ir tas āķis, viņi savāc vajadzīgo summu un tad domā vai savienot.

P pavels 08.05.2009

tieši tā, pilnīgi meli.
nav neviena zvana... un tad bac un man neviens nepiezvanīja, un uzvara tika kādam tv5 darbiniekam :)
uz mailu ar neatbild. :( tā ka ZAĶI.

в Винни-Пух 08.05.2009

Думаю причина, по которой эта кодла по прежнему существует заключается в том, что можно невозбранно ебать баб, причем без возрастных ограничений.

в Винни-Пух 08.05.2009

всем кто не любит Россию и Русских идите задохнитесь от собственного яда.

9 987 30.05.2009

жопа)))))

E Edgars 07.11.2009

Divas reizes zvanot nosauca skaitli kas vajadzigs, bet nekā. Pizdec

щ щука 04.12.2009

Тем более когда кто то орёт! лучше от етого не будет! я сам прочувствовал на себе! Надо просто по шагово пройти ето всё на площадке!