www.sudzibas.lv Ossov Матрасы

Sia Ossov - Матрасы

Желающие приобрести матрас, НЕ наступите на мои грабли.Спина болит сил нет, блоки пружин ломаются с регулярностью раз в 6 месяцев.Каркаса никакого нет, проседают все края.К клиенту отношение -какашечное.До руководства не достучаться, Вас будет ждать долгая переписка.Если возникли проблемы в первые пол года гарантии-забирайте деньги, но ни в коем случае не соглашайтесь на ремонт-это Ваше законное право.Сладких снов на хорошем матрасе.

R

T ToRoman 18.07.2011

Gluži kā padomjlaikos!

K kristix 14.10.2011

сплю на идиальном матрасе фирмы "OSSOV". Матрас предножначен для сна, а не для использование его как БАТУТ.
А вот фирма NS KING - полный отстой!!!ЛЮДИ НЕ ПОКУПАЙТЕ ТАМ ОБУВЬ-замучаетесь ремонтировать.

а Аарон 03.12.2011

Купил в этой фирме матрас 2 года назад, когда переехал на новую квартиру в Метрополию (Иманта). Магазин ОССОВ там же в Иманте на Радиотехнике был, сейчас они переехали помоему в Reals. Пришел в магазин, все рассказали подробно, попробовал сам полежать на всех матрасах, девушки там приятные работают! :)) Заходил пару раз даже.. :) Выбрал, заплатил, через дня 3 привезли, занесли и положили на кровать. Все! 2 года прошло - никаких проблем!
Кто там выше написал - точно! На матрасе надо спать а не скакать детям или что там еще кто на нем делает недопустимого.. Пару раз в год переворачиваю со стороны на сторону. Все ок, короче! :) Главное, не жалейте денег на хорошую модель! Вы же для себя берете! Если для дачи, где месяц в году спишь, или в гостевую комнату - можно и дешевый. А для каждодневного сна должен быть хороший. Всем удачи! :)

M Marija 14.12.2011

Отличные матрасы фирмы OSSOV.LV!!! У меня вся семья и дальние родственники, плюс друзья спят на матрасах этой фирмы. Мы сами покупали, когда у них был крошечный магазин на Поповке - результат 5 лет отличного сна. А вот, кстати есть фирма "какашечная" на юрмальской, которая не стеснясь в выражениях поливает помоями других производителей матрасов, в том числе и фирму OSSOV. Это ужасно раздражает, сразу видно, кто нечестный производитель. Так что первый отзыв это бред! Не надо на себе экономить, покупать дешевку и потом жаловаться, что что-то болит!!!

I Iphone meistars 09.02.2012

Kvalitāte gultām nulle, dešovka! Noskatieties sižetu! 0:52 minūtē

A anniill 15.03.2012

Iegādājos matraci fimā Ossov, Spicē. Pārdevējs skaisti piestāstīja pilnas ausis, tomēr ieteiktais matracis man ir galīgi garām. Muguras sāpes pastiprinājās, jo ieteiktais matracis bija pārāk mīksts, rezultātā vēl aizvien ciešu no sāpēm. To nu pārdevējam vajadzēja zināt, ko var un ko nevar ieteikt, esmu dziļi vīlusies par attieksmi, cenu, kvalitāti. Pēc pārrunām par alternatīva varianta piedāvāšanu vienīgais, ko man veikals ieteica, ir "izmest šo matraci un nopirkt citu-vēl dārgāku" . Piebildīšu, ka iegādājos 1-viet.matraci par 190 Ls.Līdzvērtīgu var atrast lētāk, ja cītīgi pameklējat, piem.Relat piedāvājumā. Ossov firma neko negarantē un visu atrunā, nav apmaiņas iespēju un nekādas pretimnākšanas. Nekad vairs šeit neiepirkšos un neiesaku to arī citiem. Arī "mūžīgās" atlaides ir prasts reklāmas triks, neuzķeraties, jo reāli šeit nekādas atlaides neeksistē - mājas lapā tās ir ievietotas jau gadiem. Firmu vienīgi interesē, kā pēc iespējas vairāk nokāst no pircēja.Jauku dienu un veiksmi pareizā matrača izvēlē.

S SIAOSSOV 25.04.2012

Labdien, cien. Anniill!

Mūsu uzņēmumam ir aizdomas par to, ka Jūs kļūdaini esat iegādājušies matraci ne mūsu veikalā.
Pirmkārt, mūsu asortimentā nav matrača modeļa par 190 latiem, kā arī nav fiksēta pirkuma vienguļamajam matracim, kas būtu tuvu šādai cenai, vēl jo vairāk, mīksto matraču kategorijā nav modeļu par šādu cenu. Un kas nav pavisam skaidrs, kādēļ mēs nemanām pieņemtu un reģistrētu jūsu sūdzību.
Otrkārt, mūsu konsultanti nekad neiesaka konkrētu matrača modeli, jo izjūtas, kuras izjūt katrs klients individuāli uz katra matrača var būt pilnīgi unikālas un atšķirīgas no citu klientu izjūtām.
Treškārt, matrača stingrumu mūsu konsultanti vienmēr piedāvā izrietot no klienta vēlmēm un prasībām, respektīvi, ja klients lūdz piedāvāt stingru matraci, konsultants nekad nepiedāvās izskatīt mīkstus modeļus. Tā pat, katram klientam pirms pirkuma veikšanas ir iespēja izmēģināt matraci, kuru ir ieteicis konsultants. Mūsu veikalos, kā nekur citur, ir izvietoti visi piedāvāto matraču modeļu varianti pilna izmēra paraugu veidā, kuri novietoti uz speciālām kušetēm. Šādā veidā mēs izvairāmies no konkrētu modeļu uzspiešanas un sniedzam klientam pilnu izvēles brīvību, plašu informāciju un iespēju precīzi izvēlēties matraci pēc savām vajadzībām.
Diemžēl, gadās klienti, kuri neskatoties uz mūsu konsultantu ieteikumiem atsakās mēģināt izvēlēto matraci un viņu starpā ir arī tādi klienti, kas pēcāk saprot, ka ir kļūdījušies ar izvēli. Šādus gadījumus mēs nevaram novērst.
Ceturtkārt, Jūsu tekstā ir manāma atklāta cita, konkurējoša uzņēmuma reklāma. Un mums ir pamats uzskatīt, ka šis teksts- mēģinājums nomelnot mūsu uzņēmuma reputāciju un izmantot šo tīmekļa vietni, kā ieroci negodīgai konkurencei. Esam pieraduši, ka mūsu uzņēmuma veiksmīgā darbība, lieliskais cenu balanss, augstā produktu kvalitāte un regulāra atlaižu kampaņu organizēšana kalpo par skauģu priekšmetu uzņēmumiem, kuru darbība nav tik efektīva. Acīmredzot tādiem uzņēmumiem nekas neatliek, kā veikt līdzīgas insinuācijas un publicēt angažētus faktus.

ar cienu,
administrācija
SIA OSSOV

A anniill 10.06.2012

Labdien, SIA Ossov administrācija! Ļoti atvainojos, bet vēlos precizēt, ka matraci iegādājos tieši Jūsu veikalā Spicē par 189 Ls, saucas Pocket Gold, izmērs 90 x 200. Atbildot uz Jūsu replikām, vēlos informēt, ka izmēģināt dažādos konsultanta ieteiktos matraču neatteicos, bet pārdevējam būtu bijis jāzina neieteikt mīkstos matračus pēc muguras traumām ar nepietiekoši stingru karkasu, kas netika darīts. 2 nedēļas vēlāk, kad ierados ar savu sūdzību, pēc sūdzības uzklausīšanas pārdevējs sazvanījās ar citu firmas pārstāvi, kurš acīmredzot nepieņēma manus argumentus, ko arī pārdevējs lakoniski nodemonstrēja, pasakot, ka garantija attiecas tikai uz matrača defektu un ja vēlos ko mainīt, tad man atliek iegādāties citu, sev vēlamu matraci. Šāda attieksme man nav pieņemama, tāpēc arī publicēju savu sūdzību, jo saprotu, ka šeit klients ir svarīgs tikai līdz preces iegādes brīdim. No veikala izgāju ar asarām un bezpalīdzības sajūtu, ka esmu izmetusi naudu vējā un stingru apņemšanos nekad vairs šeit neko neiegādāties. Man nav nekādu nodomu reklamēt konkurējošos uzņēmumus, taču man ir tiesības brīvi paust savu viedokli attiecībā uz citām matraču iegādes iespējām tirgū, tas var būt jebkurš cits uzņēmums un šo vienu jūsu konkurentfirmu nosaucu kā piemēru. Turklāt citi ražotāji (piemēram, Dormeo) piedāvā iespēju izmēģināt matraci un, ja klients secina, ka matracis nav tam piemērots, ir iespēja 30 vai 60 dienu laikā atgriezt preci, saņemot naudu atpakaļ.

D Daina Urtāne 09.04.2013

2013. gada februārī iegādājos matraci KING3 firmā " OSSOV". Atverot iepakojumu, sajutu stipru, nepatīkamu, ķīmisku smaku. Vēlāk noskaidrojās, ka smaku izraisa līme, ar kuru tiek salīmētas matrača kārtas. Smakas dēļ matraci nevarēju izmantot gulēšanai, arī atrasties ar to vienā telpā nebija iespējams. Lūdzu atdot atpakaļ naudu par neveiksmīgo pirkumu, taču firmas darbinieks ieteica atdot matraci vēdināšanai, jo katrai jaunai precei esot sava specifiska smarža. Matracis tika vēdināts firmā trīs dienas, bet smaka nepazuda. Atkārtoti vērsos pie firmas darbinieka ar lūgumu atgriezt par matraci samaksāto naudu, bet kārtējo reizi no SIA " OSSOV " valdes priekšsēdētāja pilnvarotās personas Januša Maceha saņēmu atteikumu. Netiek dota arī iespēja personīgi griezties pie firmas vadības, adresi firmas pārstāvis nedod. Saņēmu firmas eksperta slēdzienu: " Matracim KING 3 ražošanas defekti nav konstatēti". Taču nu jau gandrīz divus mēnešus matracis vēdinās pie atvērtām balkona durvīm.
Ļoti žēl, ka firmai, kas reklamējas kā vadošais matraču ražotājs Latvijā, absolūti nerūp savas firmas reputācija, par pircēju apmierinātību vispār nevar runāt.
Cienījamie pircēji! Esiet uzmanīgi, iegādājoties matraci šajā firmā. Jūsu tiesības mainīt preci, ja tā neatbilst jūsu prasībām, netiks ievērotas. Varat rēķināties ar pazaudētu laiku un sabojātu garastāvokli

L Laimīgais pircējs 03.04.2016

Tāds pats gadījums 2016.gada februārī Spicē iegādātam OSSOV matracim. Atvedot matraci mājās spēcīga ķīmiska smaka, kura nepazuda arī pēc nedēļas. Dzīvoklī nebija iespējams uzturēties. SIA "OSSOV" matraci paņēma uz vēdināšanu 10 dienas, kaut gan iesniegumā lūdzu lai atbrīvo mani no sava smakojošā izstrādājuma. Pēc 10 dienām matraci atveda, tomēr, kad izpakoju, pēc dažām minūtēm dzīvoklī atkal parādījās šī smaka. Atkal rakstīju iesniegumu par smakojošo izstrādājumu, bet saņēmu atbildi, ka matracim pēc vēdināšanas smaka nav konstatēta un SIA "OSSOV" manu pretenziju uzskata par nepamatotu. Varu piebilst, ka, kaut gan pagājis 1.5 mēnesis, matracis smako joprojām, tikai citā vietā - šķūnītī pie citām nevajadzīgām mantām.

C Cukuriņš 01.10.2014

Lasot šos komentārus, tā vien liekas, ka esmu pirkusi kautkur citur tos matračus!!!
Es personīgi OSSOV matračus neēsmu pirkusi nevienā veikalā, bet gan pa tiešo no izgatavotaja rokām!
Es ar matračiem esmu ļoti apmierināta! Un arī mani paziņas, kas ir iegādājušies tiesi no izgatavotaja ir ļoti apmierināta un cenas vispār viņiem ir ideālas, jo neuzskatu, ka matracis uz kura guļu un esmu ļoti apmierināta un kurš maksāja nepilnus 50ls ir dārgi, pie kam uz vietas pasūttot matraci, es pati varēju izvēlēties un sakombinēt viņam kārtas!
Es matračus esmu iegādājusies arī bērniem un varu pateitk tikai vienu, bērni naktī guļ super labi un nesūdzās par nekādām sāpēm, arī pašai nekas nesāp, guļu dien dienā vairāk kā 3 gadus!
Nezinu, tiešām tas laiakm atkarīgs no paša pircēja... ko viņi vēlas un par kādu cenu? domājams, ka visi grib super labu un pa lēto - ko gan šajā reizē gan varu apstiprināt, ka tas ir iespējams, bet pārējiem iesaku, ja gribi super labu tad arī ejiet un pērkat par super labu cenu, tad jums būs arī attieksme kādu paši gribat un kuru pāsi nesniedzat citiem un garantija u.t.t

T talsiniece11 29.11.2018

Nopirku matraci King. 465 eur. It kā skaitās ekoloģiskais, bet no līmes smaka ir tik nepatīkama. Pārvalks nošūts ar eko kokvilnu, bet sapildīts ar kaut kādu stikla vati. Pārvalks biezs, līdz ar to neieguļas matracis paredzētā gultas rāmi, vēl tie rokturi āri tikpat biezi piešūti pa 2 katrā malā. Nezinu kā kalpos tie lateksa un kokosa slāņi, bet tagad neesmu sajūsmā.