www.sudzibas.lv Ossov Matracis Pocket Gold 7-zonas

Sia Ossov - Matracis Pocket Gold 7-zonas

Ilgi taisījos uzrakstīt par SIA OSSOV firmas ražotajiem brīnum matračiem. Īsi sakot beidzās garantija beidzās arī matracis. Sākās viss 2009.gada martā. Ilgi pētiju gultas matraču tirgu. Apskatot dažādus matračus vispiemērotākais likās SIA OSSOV matracis 7-zonas 160x200 Pocket Gold 319Ls. Ir pagājuši 3.5 gadi un matracis ir beidzies. Esmu ievērojis visus ieteikumus par sezonām un maiņām. Svars sievai 65kg, pašam 75kg. Pašlaik matracis ir ar izplūdušiem sāniem utt. Neesam sēdējuši un bērni arī nav lēkājuši. Liekas, ka šī firma vienkārši uz ārzemēm sūta citas kvalitātes matračus nekā piedāvā mūsu Letiņu tirgum. gribējās atbalstīt latvijā ražojošu firmu, bet laikam tā bija kļūda. Laikam tomēr visiem ieteikšu iet garām šai firmai, bet varbūt tomēr arī lasot citu sūdzības ir problēma tikai ar Pocket Gold matračiem!? Protam par katru firmu tiek kaut kas rakstīts, bet tiešām liekas dīvaina šīs firmas meistaru argumenti (biežs sex utt. :o) ). Nesen izmetu vecmāmiņas 40 gadīgo matraci neredzēju, ka viņam būtu kaut kas izplūdis vai ieliecies :o). Žēl, ka saviem vecākiem arī ieteicu šīs firmas matraci, jo ir pagājuši divi gadi un jāvelk vecais dīvāns atpakaļ, jo matracis Pocket Gold ir izgulēts. Tēvs pedants cilvēks, ievēro visas instrukcijas, bet velti, matracis vidū beidzies. Tomēr beigās iesaku potenciālajiem SIA OSSOV klientiem padomāt vai pirkt šīs firmas ražojumus. Pašlaik esmu cita matrača vai virsmatrača meklējumos, jo laikam ar SIA OSSOV nav vērts sasaistīties, jo garantija tāpat beigusies un garantijas laikā pēc foruma var spriest ir tikai pierastais mūsu valstī esošais futbols un ņirgāšanās.

R

X XYX2016 16.07.2017

Piekritu!Ossov Matrači ļoti nekvalitatīvi. Pēc 7 mēnešu lietošanas Ossov matraču atsperes deformējas un matracis zaudē jebkādas tā funkcionālās īpašības. Diemžēl, kompānijas Ossov vadība nerisana problēmas un nav iespējams pat sazināties ar viņiem pa telefonu,email vai kā citādi ātri pieņemamā veidā. Issov pārdevējas piedāvā rakstīt vēstuli vai sūtīt pretenziju pa pastu. Osdov pa pastu arī atbildes sniegšot! Atvainojiet,pats esmu jau cienījamā vecumā,bet neesmu aizkavējies post padomju laikos un lietas šādi nerisinu. Iespaids, ka Ossov klientam ātri nogrūst nekvalitatīvu preci un pēc tam lai tiek galā pats. Nekad neiepērkaties Ossov.