www.sudzibas.lv Ora Legendo Slikta darba kvalitāte

Ora Legendo - Slikta darba kvalitāte

Tika izgatavots laulību gredzens ar briljantiem, pirmajā dienā uzvelkot gredzenu no tā izkrīt 1 no 3 briljantiem, nododot gredzenu profesionālam juvelierim, tiek konstatēts, ka atlikušie 2 briljanti arī nav iestiprināti kārtīgi (kustās) un drīzumā tie arī būtu izkrituši (p. S. Gredzens nesāts 4 dienas) . Sazvanot veikalu, lai risinātu šo problēmu, saņemta atbilde - klienta vaina, ka izkrita.

Attieksme pret klientu ir zem katras kritikas - nododot gredzenu uz gravēšanu, tiek solīts, ka būs gatavs pēc 2 nedēļām. Kad pēc 2 nedēļām tiek sazvanīts veikals, tiek saņemta atbilde, ka vēl nekas nav sākts darīt.

Neiesaku nevienam šo kantori, lai pamaina savu attieksmi pret klientiem un darba kvalitāti

I