www.sudzibas.lv OR Mēbeles Neciešams serviss

Or Mēbeles - Neciešams serviss

Nekad mūžā nepērciet gultas šajā mēbeļu salonā!
Teica, ka gulta būs gatava 2-3 nedēļu laikā (kautgan nesaprotu kapēc tik ilgi, gulta pati prastākā, 4 dēļi un vis), pagāja vairāk kā mēnesis, gultas vel nav! Katru dienu kad zvanu, man saka, ka visu noskaidros un pārzvanīs, tā arī nepārzvana un nākās pārzvanīt pašam, tad man saka, ka gulta ir rīt būs! Rīt atkal zvanu un atkal tas pats, un tā katru dienu! Melo un pat nesarkst. Rīt braucu ņemt atpakaļ naudu, vairāk gaidīt vairs nav spēka!
Labāk kaut kur nedaudz pārmaksāt, nekā klausīties viņu sviestā!!

L laila.k 10.05.2014

Sveiki!

Nevaru piekrist. Arī mēs ar vīru nesen iegādājāmies gultu OR mēbelēs. Veikalā mums piedāvāja variantus atbilstoši mūsu vēlmēm, apkalpošana bija laipna, kā arī cenas patīkamas. Gultu un matraci gaidījām, kā solīts, 2 nedēļas! Sieviete no salona piezvanīja un teica, ka viss ir gatavs un var vest pie mums, sarunājām mums ērtu laiku, viss tip top!
Tā, ka mūsu gadījumā esam apmierināti gan ar apkalpošanu, gan ar gultas, matrača kvalitāti. Starp citu šo salonu mums ieteica radu radi, jo arī viņi bija iegādājušies gultas OR mēbelēs, tāpat arī mēs ar vīru tagad rekomendējam draugiem un radiem šo salonu. Paldies, paldies Jums.

L laila.k 10.05.2014

Sveiki!

S salunciks37 12.05.2014

oj ši lapa ir pazistama, konkursus bieži rīko draugiem.lv savējiem balvas pasniedz!! ja taisnību pierakstīja kas, to nobloķe!! maina nosacījumus liek iegādāties dārgākas preces!! balvas nizsniedz!!

D Didzis 16.07.2014

Piekrītu par ilgo gaidīšanu.
Jau vairāk kā menesi kāve savas divas nedēļas.
Visu laiku viena atruna - rūpnīca nokavējusi piegādes termiņu.
Pat tad, kad "priekšnieks" Edgars aizbrauc pēc materiāliem - veikals zvana pēc 2x dienām un saka, ka neesot materiāla.
Visu laiku atliek piegādes termiņu un saka vēlāk būs. Jau rit 5 nedēļa, sesto, domāju, negaidīšu.

E Elva:) 19.07.2014

Es arī taisījos prasīt atpakaļ naudu, jo biju gaidījusi vairāk kā 6 nedēļas. Bet tā kā nebiju pārliecināta, ka viņi to atgriezīs, pārkāpu lepnumam un aizbraucu savākt gultu un matraci pati - no pasūtījuma brīža pagāja vien nieka 45(!) dienas!

M Maris 1976 06.08.2014

Pilnigi piekrītu! Es vairāk pā menesi gaidīju savu gultu ar matraci. Viņi visu laiku melo un melo. Maitas!