www.sudzibas.lv Omniva Slikts serviss

Omniva - Slikts serviss

Sūtījums uz Vāciju ar Omniva starpniecību nosūtīts 01.10.2024. Joprojām nav piegādāts vai atgriezts!
Viņi nesniedz nekādu informāciju pa tālruni, vienkārši Saka, ka noskaidros situāciju un paziņos jums. Uz e-pastiem tiek atbildēts ar standarta frāzi: "paldies, ka sazinājāties ar mums. Tuvāko dienu laikā jums tiks nosūtīts lēmums uz norādīto e-pasta adresi. " un tā tas ir divas nedēļas! "iesniegums par piegādes kvalitāti" aizpildīts pirms 10 dienām. Viņi solīja atbildēt nedēļas laikā, bet jau pagājušas 10 dienas.

Посылка через omniva в германию была отправлена 10.01.2024. До сих пор не доставлена и не возвращена!
По телефону никакой информации не дают, только говорят, что выяснят ситуацию и сообщат. На электронные письма отвечают стандартной фразой: "paldies, ka sazinājāties ar mums. Tuvāko dienu laikā jums tiks nosūtīts lēmums uz norādīto e-pasta adresi". И так уже две недели! "iesniegums par piegādes kvalitāti" заполнил 10 дней назад. Обещали ответить в течении недели, прошло уже 10 дней.

16.02.2024

Atbilde no Omniva_Latvija Pārstāvja atbilde 16.02.2024

Labdien!
Mums ļoti žēl, ka piegādes laikā radās sarežģījumi un saskārāties ar nepatīkamu pieredzi.

Atvainojamies Jums par sagādātajām neērtībām un saprotam Jūsu neapmierinātību esošajā situācijā. Mēs Jūs individuāli informēsim par situācijas attīstību iespējami tuvākajā laikā un sniegsim Jums detalizētu informāciju oficiālā lēmumā.

Ar cieņu,
Omniva