www.sudzibas.lv Olybet Aizdomīgas darbības

Olybet - Aizdomīgas darbības

Sveiki! Spēles tiek izmēģinātas dažādas! Vairāk va mazāk spēlē ar mīnusiem un plusiem,bet ir konkrēta spēle ,kura visu laiku iet pa mīnusiem ,neatkarīgi pa kādu likmi un ,kādā diennakts laikā spēlē un neatkarīgi ,cik stundas spēlē. Iespējams pat vairākas tādas ir spēles! Iesaku rūpīgi izvērtēt ,pa šo spēļu zāli Olybet,vai interneta vidē ,ja vēlaties spēlēt!

09.12.2023

Atbilde no OlyBet Support Pārstāvja atbilde 11.12.2023

Vēlētos informēt, ka aparātu spēles - ir laimes spēles, un ne vienmēr sniedz vēlamo rezultātu. Mums žēl, ka Jums nepaveicās, taču kazino slotu darbības princips neparedz kādu konkrētu brīdi, kad klientam tiek garantēts laimests vai zaudējums; spēļu iznākumi notiek saskaņā ar gadījumskaitļu ģeneratora rezultātiem. Ja Jums ir jautājums par konkrētu likmi vai spēli, Jūs vienmēr varat sazināties ar mums izmantojot e-pasta adresi: [email protected], lai sīkāk izskatītu situāciju.

E