Olena Maegawa, Sanita Konošonoka - Cilvēku izmantošana

Neticiet šīm divām personām! Piedāvātais neatbilst īstenībai! vairāki ļoti negatīvi piemēri!!!Profesija: ViesmīlisVeids: Darbs ārzemēsTeksts: Sakarā ar jauna kluba(restorāna) atvēršanos - vēl 6 vakances meitenēm Japānā izklaides jomā (mēs esam viesmīles pie galdiņa, kas reizē gan rūpējamies par kārtību - lai nekā netrūktu - dzeramais, pelnutrauki, ošibori - gan piedalāmies karaokes dziedāšanā (dziedāt nav obligāti - vien piedalīties)) Izlidošana oktobrī - uz 3 mēnešiem. Biļetes turp atpakaļ nodrošina darba devējs (biļete tiek nopirkta uzreiz abos virzienos), tāpat tiek nodrošināta dzīvesvieta, nauda iztikai - katru nedēļu (7000 jēnas) + cietā alga un bonusi (otra alga), dzeramnaudas.Ja esi 18 - 27 g. jauna, koptu ārieni, simpātiska, jautras dabas - piesakies - iespējams strādāsim kopā! Esmu tur jau 1x bijusi - vajadzīgas angļu sarunvalodas zināšanas, japāņu val. apgūstam uz vietas. Int. pak. - pilnībā izslēgts!!! Vairāk info personīgi tiekoties.p.s. Tās meitenes, kas pieteicāties pagājušnedēļ - šonedēļ gaidu uz tikšanos!:)Vieta: Rīga, CentrsAutors: Izabella ( jeb sanita Konošonoka)E-pasts: Telefons: +37129612007 Pievienots: 21. sep 23:29Aktīvs līdz: 28. sep 23:29

U

F f 23.09.2009

Tu zini, cik ir 14k JPY? Ja 100 jenas ir 0, 5 apm lati?Nemaki rekionat?
Ar tadu piķi badā mirsi.
Esu Japāna'ijusi. Turisma, Biju unītī, tur dārgi.
Nomirt badā vari.ar 14k JPY
TU nes uz firmām, kur vien vari naudu maksā firmām visur, kas ES tevi ieliks darbā.
Jānes uz visām firmām nauda.

A Anda 30.09.2009

Kur ir šie negatīvie piemēri? Tikai pašiem negatīvs - ja kaut kas nav sanācis - latvieši vispār labu vārdu nepateiks, bet sūdzēties pirmie aizskries:) Dirsēji (piedodiet par rupjību) - vnk - kārtējā skaudība...

S sanitaaa 07.02.2010

isteniba, esu bijusi japana, tiesi caur abam sim zosim, un tiesam krapsana nenormala, neko nesanem, atbrauc ar sliktu noskanojumu un bez naudas, vel pat ir dzirdets pa izvarosanam, arprats nabaga berni kas uz turieni aizbrauc!