NVA Jelgavas filiāles Jelgavas KAC - Neprofesionāla attieksme

NVA Jelgavas filiālē KAC man iedeva konsultantu Ligita Pranaite. Biju konsultācijā, kurā daudz ko par sevi uzzināju. Tas, ka man ir krievu izvārds (kaut esmu latviete), nedod Jums tiesību pazemot mani, nosaucot mani visādos vārdos, un pazemot mani visādās frāzēs kā “ak cik apnikuši jūs, neizglītojas līdz galām un kko vel vēlās”. Manuprāt, tas nav normāla klientu apkalpošana. Bezjēdzīga konsultācija un nekādas palīdzības.

P Palīgs neskaidrajiem 19.04.2024

Nu un kapēc jus neizglītojaties? Domājat jums kāds uz šķīvja kautko atnesīs un noliks priekšā?

J Jelizaveta T 19.04.2024

Man ir profesionālā vidējā izglītība un nepabeigta augstākā. Bet ne par to iet runa. Kkādam darbiniekam nav tiesību mani kritizēt, pat ja man nekā nebūtu. Tā uzdevums ir palīdzēt, nevis kritizēt un pazemot.

G Gadiba 19.04.2024

Sia Lauris viss kārtībā ar šo uznemumu

P Palīgs neskaidrajiem 19.04.2024

Ā jus domājāt ka jums tur kāds darbu sameklēs un noliks priekšā? Jeb ko jus gribējāt lai palīdz? Tur neviens neko nepalīdzēs. Tie kas grib strādāt tie strādā. Kas negrib, tie vazājās riņķi un par visu sūdzās.

J Jelizaveta T 19.04.2024

Nekas, ka katram ir jāpilda dienasgrāmata par darba meklēšanu? Otrkārt, tas ir šī uzņēmuma MĒRĶIS, pēc valsts likumdošanas es varu saņamt bezdarbnieka pabalstu, kāpēc lai es nevaru izmantot šo iespēju? Varu. Tad jau lūdzu arī attiecīgu apkalpošanu. Tā ir likumdošana, nevis es uz ielas kādam lūdzos. Treškārt, jūs mani nezinat kur kā un cik es strādāju iepriekš. Logikas Jums nekādas

P Palīgs neskaidrajiem 19.04.2024

Viss skaidrs. Jūs negribat strādāt, bet gribat pabalstu. Tapec arī pret jums tāda attieksme.

ž žurcis 19.04.2024

Kā tev var palīdzēt, ja strādāt negrib, izglītības nekādas.. jāiet nadziņus un skropstiņas taisīt.

S slikts.serviss 19.04.2024

Vispār jau Ligita ir baigi laba.

G Gadiba 20.04.2024

Sia capl viss tur ir ok

G Gadiba 20.04.2024

Vienlaicīgi viss tur ir kartiba