www.sudzibas.lv Nucleo SIA, Inita Vēvere Ļoti labs serviss, kvalitatīvs

Nucleo SIA, Inita Vēvere - Ļoti labs serviss, kvalitatīvs

Labdien. 27.02.2024 plkst.15: 30 man bija pieraksts pie ārsta - masieris ārstnieciskā masāža pie Initas Vēveres. Gribu uzrakstīt pateicību un pateikt liels paldies ārstei no visas sirds! Inita vēvere ir vislabāka masiere pie kuras es bijusi vispār savā dzīve. Labs pozitīvs cilvēks un profesionāls savā darbā. Pat neskatoties uz to ka es nokāveju uz 10 min. Viņa uzstaisīja masažu ļoti kvalitatīvi un atveltitais laiks pēc pieraksta bija tieši tāds cik vajag. (bija nostrādāts viss laiks precīzi, cik rakstīts) pēc masažas bija ļoti patīkama sajūta un pozitīvs noskaņojums! Liels paldies ārstei par viņas rokas darbu, jo rokas viņai ir zeltas! Rekomendēju iet tieši pie viņas! Es 100 % pierakstišos pie viņas vēl uz masažu! Liels paldies jums ārste par jūsu darbu!