www.sudzibas.lv Noslēpumu pasaule Garantijas laušana un psiholoģiskā stāvokļa pasliktināšana

Noslēpumu pasaule - Garantijas laušana un psiholoģiskā stāvokļa pasliktināšana

Mana nepatīkamā, personīgā pieredze ar hipnoterapeitu.
/ noslēpumu pasaule - terapeite Karīna Stolde/

pirmo reizi dzīvē izdomāju doties uz hipnoterapiju, ticot, ka nu esmu atradis īsto cilvēku, kas spēs man palīdzēt, palīdzot pašam sev. Devos sakārtot sevi.
Satikāmies online uz pirmo vienas stundas bezmaksas konsultāciju, izklāstīju savu problēmu, uz kuru atbildē saņēmu 100% garantiju (gluži, kā fb postos noslēpumu pasaules lapā) ka pēc 8 nodarbībām mana sākotnējā pamatproblēma būs pazudusi, kā nebijusi - "tiksim ar to galā".
Sesijas notiek tikai attālināti, 1x/nedēļā + 1 diena pēc sesijām, pārrunāt izdzīvoto un saprasto.
—pēc kāda laika, samaksāju naudu par terapiju kursu un process ir sācies. Viena sesija pēc otras un it kā kaut kas mainās, bet ne uz to pusi, kur pamatā tēmēju. Pamatproblēmai nepieskaramies. Šķiet dīvaini, ka tā, bet sev attaisnoju, ka gan jau viņa zina, ka tā tam ir jābūt un sākuma problēmu atrisināsim. Ar šo naivumu turpinam.
4. Nodarbība, saprotu, ka puse jau garām un joprojām nekas vēlamā virzienā nav mainījies un netiek mainīts. Līdz ar ko, vienā no ziņām vaicāju: "kas notiek, ja mērķi nesasniedzam? Tad sanāk, ka atgriez manis iemaksāto naudu, vai ne? ". Uz ko saņemu jaušami satrauktu atbildi: " ja jūti, ka vajag vairāk nodarbības, tad varam taisīt sesijas 2x nedēļā. " naivi noticēju, ka tas kaut ko mainīs, un atkal turpinam vilkt laiku garumā.
Jāpiebilst, ka pēc katras sesijas, pamatā palika tikai sliktāk. Tobrīd, izmisuma un sava vājuma vadīts, attaisnoju nepatīkamos pēc sesiju stāvokļus ar to, ka viss kārtojas un būšana ne savā ādā ir daļa no "kārtošanās" procesa. (tagad saprotu, cik liels muļķis biju!)
paiet 12. Nodarbība un 2 dienas vēlāk saprotu, ka karīna vienkārši nespēj man palīdzēt tikt galā ar to, ko nācu pie viņas. Reāli skatoties - ir palicis daudz sliktāk (psiholoģiski) nekā sākumā bija.
Rakstu viņai, ka līdz 8. Nodarbībai 100% garantētais rezultāts netika sasniegts, kur nu vēl līdz 12. Sesijai. Garantija ir izgāzusies ar uzviju, paša stāvoklis ir pasliktinājies, līdz ar ko lūdzu atgriezt iemaksāto naudu. To, protams, kā jau paredzēju, karīna atsaka, līdz brīdim kad pēc ziņu apmaiņām viņa tomēr piekrīt naudas atmaksai... Nepilnas 3 dienas un facebookā saņemu draudu ziņas, no kaut kāda vīra, ka ja turpināšu pieprasīt atpakaļ naudu no viņas, tad mani sagaida nopietna izrēķināšanās.
Rezultātā jūtos daudz sliktāk un joprojām ar spēcīgu sākotnējās problēmas esamību, un izsviestu diezgan lielu naudas summu.
10x apdomā, vai un kam šajos laikos ticēt un maksāt, kad domā parakstīties uz šāda veida terapijām ar "100% rezultātu garantijām".
Varbūt labākais ceļa rādis izrādās mūsu pašu iekšējais kompass, nevis svešinieks no ārpuses, kurš pats pilns ar visādām problēmām un kompleksiem (pat ja pirmajā brīdī šķiet citādi) .
/toms kramiņš/