Normunds Rītiņš - Krāpnieks

Saistīts ar autotirdzniecību,
paris cilvekiem jau ir bijusi negatīva saskarsme ar šo autotirogtāju vārdā - Normunds Rītiņš.
Iesaku citiem uzmanīties, citādi tiksiet apkrāpts un paliksiet bēšā, bez naudas.
Dzīvojas pa visādiem portāliem, un diskutē par tēmām, kā izveidot viltus profilus.
Normunds Rītiņš
pašlaik atrodams pēc šādiem [slēpt]@inbox.lv
Telefons:26047959

J

M maris 29.01.2010

ja kadam interese normunda ritina deklerata adrese, tad varu to izsutit. es ari esmu starp apkraptajiem.

M Mārtiņš 20.02.2010

Sakarā ar kriminālprocesu lūdzu sniegt man pilnīgi visu informāciju par Normundu Rītiņu. lūdzu informāciju nosūtīt uz manu epastu [slēpt]@gmail.com

M Mārtiņš 22.02.2010

Māri, lūdzu atsūti man uz epastu [slēpt]@gmail.com vai citāid informē mūs par Normunda Rītiņa dzīvesvietu! Starp citu Normunda Rītiņa telefona numurs ir arī 29942377.

X X 27.02.2010

Par N.R. man ir pietiekoši informācijas, lai notiesātu gan par krāpšanu, gan par mantas °ļaunprātīgu bojāšanu. taču es pagaidīšu vēl kādu laiciņu, varbūt viņš spēs savākt savu sastrādāto mēslu kaudzi, ja viņš to nespēs, vēlos apvienoties ar jebkuru cietušo, lai liktu viņam atbildēt tiesas priekšā!

P PP 29.05.2010

Man ar ir bijusi darishana ar sho cilveku - piekasa mani. Iemaksaju naudu, gaidiju mashinu, bija paradzime, bet - kad versos tiesa... (to es sheit nerakstishu)! Gribetu iesaistiities visos pret vinju veerstajos pasaakumos, bet neatrodos LV.

M Mārtiņš 31.05.2010

2010.gada 10.jūnijā plkst.14:00 Rīgas pilsētas Centra rajona tiesā Abrenes ielā 3, Rīgā tiks iztiesāta krimināllieta Nr.11087220608 K27-0126-10/4 pret NORMUNDU RĪTIŅU pēc Krimināllikuma 179.p.1.d. (tiesnesis A.Celms). Tiesas ir atklāta tādēļ visi ir laipni aicināti.

M Mārtiņš 09.10.2010

vēlos informēt, ka Normunds Rītiņš pašlaik atrodas Valmiermuižas cietumā un 02.03.2011. plkst 14.00 Valmieras rajona tiesā viņš tiks tiesāts pēc Krimināllikuma 179.p. 1.daļas.