www.sudzibas.lv Nordeka Slikts serviss,draudi pazemojums firmai

Nordeka - Slikts serviss,draudi pazemojums firmai

Labdien šodien pulksten 08: 48 mani grasījās izsēdināt no autobusa par to ka es sēdēju telefona un klausījos video kas nebija pat skaļš. Es pat pajautāju citiem transporta esošajiem dalībniekiem vai tas ietekmē viņus un traucē kādā jomā uz ko man bija vienkārša atbilde no citiem pasažieriem ka nedzirdot manu ierīci. Mani grasījās izsēdināt par to kas nav pat rakstīts noteikumos šausmas un kauns. Plus es nezināju ka sabiedriskajā transportā drīkst atrasties dzīvnieki jo šoferim pie kājām bija mazs sunīts. Mans reis Mežotnes skola-ratslaukums nmr kods lv40003027404 biļetes nr.0000001832. Pa visiem gadiem ko esmu braucis sabiedriskajā transportā es nekad muža neesmu dzirdējis tik šausmīgi attieksmi pret transportlīdzekļa pasažieri no autovadītāja kauns par to ka pieņem tādus darbiniekus kas neievēro noteikumus un vēl grasās izsēdināt pasažierus par to ko nav pārkāpuši

03.07.2023

RAMONA👀 03.07.2023

Sunītis pie kājām nav tas labākais variants. Var tak palīst zem pedāļa utt...

R RunčaĶepa 03.07.2023

1. Noteikumos ir rakstīts, ka iazliegts traucēt pasažieriem UN vadītājam.
2. Noperc austiņas un netraucē apkārtējiem.

1. Kur ir teikts ka viņš traucējā pasažieriem un vadītājam?
2. Kur ir teikts ka viņš nelietojā austiņas?
3. "šoferim pie kājām bija mazs sunīts" - Par to vadītāju jaatbrīvot no darbā bez kautkadiem kompensācijam, jo viņš parkapā likumu - pasazieru drošība ir pirmā vietā!

R RunčaĶepa 03.07.2023

"mani grasījās izsēdināt no autobusa par to ka es sēdēju telefona un klausījos video kas nebija pat skaļš"

1.,2,. iziet no augstākminēta. Izlasi un ieslēdz loģiku.
1. Ja vadītājs to pamanīja - tad traucēja.
2. Ja būtu austiņas, vadītājs nepamanītu, ka kāds skatās video.
3. Jautājums ir atvērts, un par to lai skaidrojas vadītājs ar savu priekšnieku.
Pieņemsim, ka vadītājam nedrīkst tā darīt.
Bet viens pārkāpums nekā nav saistīts ar otru,un nevar būt izmantots kā attaisnojums otram pārkāpumam.

Un ko tad darīt ja vaditajs klausas radio vai muziku?

Dusmīgais Ainārs 03.07.2023

Izsēdināt vadītāju 🤷‍♂️

R RunčaĶepa 04.07.2023

Ja vadītājam netraucē sāva mūzika un tā mūzika nav aizliegta atskaņošanai, tad neko. Var (!) palūgt pagriezt klusāk.

Un viņš nepalūgs atbrībot transporta lidzekli?