www.sudzibas.lv NORAVITAL dīvaina pārdošana

NORAVITAL - dīvaina pārdošana

Pastkastītēs bija samesti UNIKĀLI ielūgumi- izprintēti uz baltas papīra lapas ar krāsaino tintes printeri (izskatās pēc mājas apstākļos taptiem, ne reklāmfirmu palīdzībā iegūti kvalitatīvi ielūgumi) , kuri aicināja cilvēkus uz tikšanos kultūras namā. Pats galvenais- dāvanu kalni sasolīti. Aptuvenie teksti - mājās dosieties ar pilnām somām! Dāvana 20 eiro vērtībā katram! Balvu izloze (klāt * tikai ilustratīvs raksturs) - veļasmašīna, velosipēds un citas vērtīgas balvu bildes! Viss , kas jādara- jāatnāk iepazīties ar produktu. Kas par produktu- ne vārda.Teikts, ka var ņemt līdzi 4 cilvēkus , vietas ir jau pietaupītas tieši JUMS! Pašā ielūguma apakšā sīkiem burtiņiem rakstīts pasākums domāts cilvēkiem pēc 45 gadiem.. Nu visnotaļ interesanti! Mammai (62) jau vienai iet negribas, bet , ja reiz var paņemt līdzi 4 cilvēkus, tad paprasa savai dēla meitai (14) un man (23) vai nevaram aiziet ar viņu, interesanti taču kas tās par dāvanām! Pilnas somas dāvanu utt. Es mēģināju no interneta kaut ko uzzināt par šo firmu, bet tā arī neko neatradu, tikai to, ka ir reģistrēta LV uzņēmējdarbībā, ar pamatkapitālu 1 LS. Savā ziņā smieklīgi, bet savā ziņā skumji, ka nevar saprast ne ko šī unikālā vācu firma pārdod, ne ko piedāvā, ne vai krāpnieki , neko.. Šorīt bijām aizgājuši līdz durvīm- pie tām sieviete uzreiz uz mums paskatās un saka- kinder no(man meitiņa līdzi) . Atstājām mammu un gaidījām viņu 2 h... Galvā miljoniem domu, nu ko tādu viņi pārdod, ka ne nedrīkst jaunāki par 45 gadiem iet iekšā, zārkus vai? Tas jau vien liecina, ka cenšas kaut ko apkrāpt. Satiekot beidzot mammu (pa ceļam nevienam pilnu somu neredzējām ) , mamma bija visnotaļ vīlusies, maigi sakot. Cilvēki, ja jūs saņemiet šādu ielūgumu, tad jums jau laicīgi jāzina, ko tieši tur pārdod! Mēgina iesmērēt aitas vilnas magnētiskās segas par 600 eiro, kuras patiesībā maksā 1000 eiro, bet TIEŠI ŠODIEN PASŪTOT tik lielu atlaidi var dabūt! Veselību ārstē, vienvārdsakot gandrīz visas slimības! Sejas krēmiņi un citas veselību un skaistumu uzlabojošas lietiņas, tādēļ tikai vecākiem par 45. Viss sākas ar jautājumu- jūs esat slimojis ar to un to? Jūs ir apgrūtinājis tas un tas?? Mums ir risinājums! Balvu izlozē lielākā balva bija automašīnas sēdekļu pārvalki no aitas vilnas (mamma saka tas gan labs izskatījās) , krēmiņš un vēl kaut kāds nieciņš. Katram pārim bija pulkstenis (īsti nesapratu vai ar magnētiem ). Un 20 eiro vērtā garantētā balva- http://www.perkamkopa.lv/lv/product/4004/Apavu-iekszoles-ar-magnetiemSkatieties paši, vai ir vērts 2h noklausīties šajā brīnumproduktu izklāstā dabūjot varbūt kādam nekam nevajadzīgas zoles (mammai laikam nevajag, bet nu nav vēl izmēģinājusi) . Un kādēļ es kā strādājošs cilvēks nevaru iet iekšā kaut vai mammai nopirkt to segu arī nav īsti saprotams, kas aiz tā slēpjas... Jo laikam jaunos grūtāk apčakarēt!Vienkārši šī ir ne īsti sūdzība, bet apskaidrošana, kas ir šī firma un ko piedāvā, jo , ja es būtu izlasījusi pirms tam šādu info, tad mamma nebūtu iztērējusi 2 h savas dzīves viņai nevajadzīgā lekcijā.

K

O Oopla 20.04.2015

Paldies par stāstu! Saņēmu Olainē tādu ielūgumu uz 23.04.2015., domas tieši kā kurim. Neiešu un citiem neiesaku.

I itucis 21.04.2015

Paldies ka apgaismojat, Ogre ari ir izdaliti tadi ielugumi uz 22.04 Tagad zinu ka nav tur ko iet un velti teret laiku.

S sincuks1235 08.06.2015

mums seit dagda ir tapat tiko sanemu uz 12.06.15 nezinu pameiginasu aiziet ja neielaidis tad dabus no mani ta pa ausim

I Irēna Kaša 27.10.2016

Pateicos NORAVITAL darbiniekiem par sapratni un palīdzību manu problēmu atrisināšanā.Mīļš paldies.

Sveiciens,kā Jums izdevās šīs firmas pārstāvjus sameklēt,lai atrisinātu savas problēmas ? Manuprāt ,tā ir neiespējamā misija !

M Maksis42 07.11.2016

Lasīt arī šīs firmas darboņi nemāk! Rakstīts uz pastkastītes: "Tikai adresētiem sūtijumiem", bet šie savas skrejlapiņas iemetuši! Analfabēti.

M Maksis42 07.11.2016

Krems ko viņi pārdod, kas maksā it kā 24,- un ar atlaidi pa 10,- atdos. Īstenībā ir nopērkams par nepilniem 4,-eur. Tāpat arī ir ar citām precēm, mēģina apčakarēt lēticīgos pensionārus. Ritīgs 1,-ero kantoris

V Vitiite 10.11.2017

Paldies par informāciju. Tieši tā pati krāpšana Talsos 12.11. Viss mats matā. Tikai drusku jaunākiem no 40 gadiem.