www.sudzibas.lv Nopirkt.lv Atteikuma tiesību neieverošana

Nopirkt.lv - Atteikuma tiesību neieverošana

2023. gada 22. septembrī internētā veikalā Nopirkt.lv tika veikts pasūtījums 130EUR apmērā. Interneta veikals 2023. gada 25. septembrī paziņoja, ka prece gatava saņemšanai. Taja pat dienā es to saņēmu veikalā, apmaksu veicot uz vietas ar bankas maksājumu karti. Izvērtējot preces atbilstību ekspektācijām nolēmu izmantot atteikuma tiesības un preci piegādāju veikalā nākošajā dienā, 2023. gada 26. septembrī. Preci pieņēma veikala darbinieks izsniedzot kvīti, par to ka prece tika pieņemta. Veikala darbinieks pieprasīja bankas konta informāciju kur jāatgriež nauda par pirkumu. Šī informācija nekavējoties bija nosūtīta izmantojot ēpastu. Nākamo 14 dienu laikā nauda par preci bankas kontā netika saņemta. 2023. gada 11 oktobrī (pēc 15 dienām pēc pasūtījuma atgriešanas) sazinoties ar veikalu zvanot, veikala darbinieks paziņoja, ka trūkst informācija par bankas kontu, kur jāatgriež nauda un lūdza vēlreiz to atsūtīt, kas arī tika izdarīts izmantojot ēpastu. Veikala darbinieks atbildēja ēpastā, ka informācija šoreiz ir saņemta.
Šīs sūdzības publicēšanas brīdī, 2023. gada 25. oktobrī, nauda joprojām nav atgriezta un nav nekādas informācijas no veikala pārstāvjiem.
Neiesaku izmantot šī veikala pakalpojumus.

25.10.2023

RAMONA👀 25.10.2023

Jūs atteikuma veidlapu rakstījāt vai tikai kvīti saņēmāt?
Jo redz kā ir, tās 14 dienas ir no atteikuma veidlapas aizpildīšanas dienas.

S Sky_ 25.10.2023

Tikai kvīti esmu saņēmis.
Veidlapu veikala pārstāvji nebija snieguši ne pirkuma veikšanas brīdī, ne bija piedāvājuši aizpildīt preces nodošanas brīdī, kas pēc PTAC jurista komentāra arī ir pārkāpums.