www.sudzibas.lv NILEX SIA darba piedāvājums-istabene

NILEX SIA - darba piedāvājums-istabene

Labdien!
Šodien izlasīju Valsts Nodarbinātības dienesta darba piedāvājuma sadaļā, ka uzņēmums SIA "NILEX", meklē kārtējos upurus darbam ārzemēs par istabenēm. Mīļie cilvēki neuzķeraties, jo pati esmu izbaudījusi šo maldinošo un reizēm vilinošo piedāvājumu no šā uzņēmuma. Viņi piedāvā strādāt Vācijā par istabenēm lielajā viesnīcu tīklā RADISON BLU. Sīkumos neiedziļināšos, bet no visas grupas, kas aizbrauca pirmajā reizē un uzsāka darbu pirmajā augustā atpakaļ jau ir atgriezušies desmit cilvēki un daži ir no Vācijas aizbraukuši uz citām valstīm.
Visu, ko viņi atrunāja līgumā, lai cilvēki to parakstītu ir nepatiesība. Strādāsiet astoņu stundu vietā, desmit līdz četrpatsmit stundas, bet Latvijā līdz ar to algas aprēķina ļoti interesanti, jo puse no stundām nemaz nav.
Ja tiešām gribat braukt, tad brauciet cilvēki ar pieredzi un labu veselību.
Un atceraties, ka tur Jums visu noteiks citas tautības pārstāvji, un Jūsu viedoklis nevienu neinteresēs, negribi strādāt brauc atpakaļ.
Neesmu es vienīgā, kurai ir nepatīkamas atmiņas par šo braucienu, tādas mēs esam daudz, ja ir nepieciešams informāciju var sniegt. Neuzķeraties!!!

K krista 14.10.2010

Lūdzu pastāsti sīkāk, jo kā reiz skatījos, ka diezgan vilinošs sludinājums, bet paldies par brīdinājumu, tagad noteikti nebraukšu!

A Anna 19.10.2010

Sludinājumā nav pieminēts kad darba vieta atrodas Vācijā!Vai ir licence lai strādātu šajā valstī???

R renate 27.10.2010

si firma nemaksa ne pusi no solitas algas. pazud nostradatas stundas. atlaujas nenokartoo.vini mekle mukisusu kas stradas prieks viniem un ppelnis vienim naudu. cilveki strada loti daudz un smagu darbu bet vini nevizoo samaksaat pat nopelnitoo.ligums ir loti apsaubams, un pec pieredzes varu teikt labaak nebrauciet.ja ribat vergoot citiem un dzivoot svesa valstii bez naudas tad varat braukt!

O oi 02.11.2010

paldies par info shodien atkal NVA lapaa piedaavaajums.

I Inta 03.11.2010

Sobrid stradaju NILEX Sia Hamburga viesnieca. Es, protams, to uzņēmumu neaizstāvu, bet viņi maksā tieši tik cik bija nolīgts (ap ls400) un tas, ka kādam nav spēka vai vēlēšanās tikt galā ar uzdevumu bojā ne tikai šīs firmas reputāciju, bet arī met ēnu uz mums šeit strādājošiem, jo šī informācija neatbilst patiesībai. Tāpat mums praktiski šeit ne par ko nav jāmaksā, tikai pašiem par brokasītm. Ja ļoti grib, var pelnīt arī vairāk - jātīra vienkārši vairāk istabu.

J Janis 09.11.2010

Labak stradaju šeit, neka Riga par kapeikam. Dzīvošana, transports un ēdināšana tiek nodrošināta. Darbs nav viegls, bet maksā atbilstoši.

S SANDRA 13.12.2010

ja, labak par kapeikam, neka bez neka, bet solijumi, kas saistiti ar algam ir NEPATSTAVIGI, tieshi viesnica RADISSON blu solita alga nav bijusi, un uzskatu kad ta ir mulkosana, jo redziet visi nepareizi saprot darba deveja teikto, LV darba deveja

S Sintija 27.01.2011

Sveiki. Esmu 20 gadīga meitene . Šobrīd domāju braukt uz Vāciju strādāt. Pagaidām kārtoju pasi. Piedāvājums ir ļoti vilinošs. Bet palasot šos komentārus, sāku šaubīties. Varbūt kāds kurš tur ir bijis vai zin sīkāk varētu man patāstīt kā tur īsti ir. Būšu ļoti pateicīga.

S Sintija 27.01.2011

A Aija 27.01.2011

Sveiki, stradaju seit 2 menesus un nezinu seit nevienu, kas nebutu sanemis solito samaksu. Stradat ir diezgan gruti, bet vismaz sanak ari naudina, ko samaksat kreditus un šo to nosutit majas.

O ontons 11.03.2011

cik zināms tad šī firma savus darbiniekus reģistrē LV un uz viņiem attiecās LV darba likumdošana līdz ar to ja ir kādas pamatotas sūdzības, tad jāgriežas darba inspekcijā a nevis te jāizplata kaut kādas baumas.

S Serijs 18.03.2011

Ja pasi tgd stradajam vacija hamburga tiesi caur nilex sia, atbraucam marta sakuma bet vel arvien sezam un gaidam darbu, protams neviens no mums naudu nav panemis, bet te ir jadzivo, un jabarojas par pasa rekinu!
un cels uz sejieni pilnigi drausmigs, braucam ar kugi, un nevis ka cilveki kajites, bet ka merkaki sedvietas, uz citu cilveku apskati!
sedvietas pilnigi neertas, vel sobrid man sap mugura, visi esam nomociti!

P Pensionāre63.gadi 22.03.2011

Pietiek činkstēt!Nav kajītes, pašam jābarojas, sāp mugura, puikiņ, armijā neesi bijis.Kļūsti beidzot pieaudzis un saproti, ka cilvēkam pašam jāgādā par sevi.Esi izlēmis doties pasaulē - gatavojies grūtībām, komforts no gaisa nekrīt.

E Edite 12.04.2011

Tolko 4to priehala iz Gamburga, rabotala tam gorni4noj.Probila tam mesjac, iz etogo mesjaca nedelju mi sideli i zdali rabotu, hotja nam obe6ali rabotu srazu ze.Koro4e, vsje 4to oni obe6ajut, vsje vranje!!!Rabot a katorznaja, zive6 v durdome.A glavnoe, 4to nerealno zarabotat stolko skolko oni obe6ajut.Vob6em, ljudi ne verjte!

T ToEdīte 12.04.2011

А с неграми хоть поеблась?

E Edite 15.04.2011

izveni takova plachevnava opita s negrami kak u tebja u menja NEBILO

S SANDRA 26.05.2011

PIEKRIITU TIEM KURI NESLAVEE NILEX, PATI STRAADAAJU IT KAA KOMANDEEJUMAA HAMBURGAA 9 MEENESHUS, NEKAA LABA, SAVAS SAISTIIBAS NEPILDA, ALGAS MAKSAAJA ARVIEN VEELAAK UN VEELAAK, NU JAU VISPAAR NESAMAKSAAJA, TIKAI SOLA, PROTAMS JA ATBILD UZ ZVANIEM, SLAPSTAAS KAD AIZIET PIE VINIEM UZ OFISU, PATS JAUKAAKAIS-NODOKLI TIKA ATVILKTI PILNAA APMEERAA, BET NO JANVAARA MEENESHA SHAA GADA NAV MAKSAATI, ATVALINAAJUMA NAUDA PAR DIVAAM NEDELAAM SASTAADA SUMMU TIESHI 30 LS, KAA TO SAPRAST..., KAA NOSAUKT, TIE KAS ATBRAUC UN AIZBRAUC -NERAKSTIET SAVUS POZITIIVOS KOM., MEES PAMETAAM MAAJAS, LAI STRAADAATU UN PELNIITU, BET REZULTAATAA STRAADAAJAM, PELNAM..., TIKAI NE SEV