www.sudzibas.lv Nela Gems Necienīga izturēšanās no vadības puses

Nela Gems - Necienīga izturēšanās no vadības puses

Nevienam neiesaku uzsākt darba attiecības ar šo uzņēmumu. Viens no pirmajiem sliktajiem rādītājiem bija tas, ka neviena no darbiniecēm nestrādāja ilgāk par pus gadu.
Vadību neinteresē darbinieku labklājība. Par to liecināja komentārs no vadības puses, "jo vairāk iesiet pārtraukumos, jo zemāks būs ietirgojums". Bieži tika izdomāti dažādi muļķīgi noteikumi, kuri bija jāievēro, kā piem. Uz Lapiņas ir jāpieraksta katra reize, kad dodies apmeklēt labierīcības. Labierīcībās pavadīto laiku arī atvelk no algas. Kad neatšķīru rotu kristālu krāsu jau 2. Darba dienā, kuras priekš manis abas izskatījās vienādi, saņēmu komentāru no īpašnieces puses, ka varbūt tad man ir nepieciešamas brilles.
Arī kolektīvā valdīja neveselīga atmosfēra. Kolēģes viena par otru aiz muguras stāstīja drausmīgas lietas.
No šīs vietas turaties pa gabalu.

M ManVissLabi 22.09.2023

Uh, tieši domāju vai nepieteikties tur. Bet man kaut kā nepatīk, ka tur visu laiku TikTok video taisa, šķiet tā obligāta prasība. Nu negribētu būt tajos stulbajos video.

A Anoniimaa 30.09.2023

Jā, tā ir obligāta prasība un labi, ka paklausījāt savai intuīcijai un nepieteicāties tur darbā.

ž žurcis 26.09.2023

Čūsku midzenis.

ž žurcis 26.09.2023

Cik vispār no tādas bižutērijas var ietirgot un kas to nēsā?

A Anoniimaa 26.09.2023

Citas dienas pat diezgan pieklājīgas summas var ietirgot un ir arī, kas nēsā, nezinot, ka to pašu var pasūtīt no Aliexpress vismaz 3x lētāk.

K Keitlīna27 04.10.2023

Cik tad ilgi tur Tu nostrādāji? Esmu dzirdējusi dažādas atsauksmes.

P Persona123 26.03.2024

Pilnīgi piekrītu un arī neiesaku iesaistīties ar šo uzņēmumu.