Negodīgi vākti ziedojumi. - Sunīyis no kekavas

Juglas dzīvnieku aizsardzības grupa, kurai pieder Juglas suņu patversme, kategoriski noraida Ķekavas novada dzīvnieku patversmes „Mežavairogi” pārstāves izplatītos melus par to, ka cietušajam dzīvniekam netiek vispār sniegta vai netiek nodrošināta kvalificēta veterinārā aprūpe!

Mēs arī paziņojam, ka ne Juglas suņu patversme, ne veterinārā klīnika, kurā atrodas dzīvnieks, ne šīs klīnikas ārsti nav lūguši sabiedrību ziedot naudu dzīvnieka ārstēšanai.

Kategoriski noraidām izplatītos melus, ka suns pēc 14 dienām tiks eitanazēts – Juglas suņu patversmē, kas pastāv tikai no ziedojumiem, dzīvnieki uzturas tik ilgi, līdz atrod jaunas mājas. Iemidzināti tiek tikai izteikti agresīvi vai neārstējami slimi dzīvnieki, kas cieš sāpes.kvalificēta veterinārā aprūpe!

Lūdzam arī sabiedrību neizvērst telefonisku teroru pret Juglas dzīvnieku aizsardzības grupas valdes priekšsēdētāju Astrīdu Kārkliņu, nemitīgi zvanot un sūtot apvainojošas īsziņas; neķengāt veterinārās klīnikas ārstus, kā arī neparalizēt Juglas suņu patversmes darbu.

Šis ir vēl nebijis gadījums, kad viena dzīvnieku patversme ar klajiem apmelojumiem vēršas pret citu dzīvnieku patversmi. Lēmumu dzīvnieku nodot Juglas suņu patversmē, kas jau strādā 11 gadus, pieņēma dzīvnieku atradušie un noķērušie cilvēki – un, tā kā dzīvnieks tika uzņemts patversmē, nodrošinot viņam nepieciešamo veterināro palīdzību, mums nav saprotama histēriskā vēlme par katru cenu dzīvnieku pārņemt Ķekavas novada patversmes “Mežavairogi” pārziņā, kuras darba pieredze šajā jomā ir mērāma divu gadu garumā.

Šobrīd sunim visvairāk ir nepieciešams miers, viņš nav nemitīgi jāfotografē, jāfilmē, jāvadā pa citām klīnikām, jārauj projām uz citu patversmi, radot viņam papildus stresu. Suņvīrs atrodas siltumā, mierīgā atmosfērā – klīnikā viņš dzīvo atsevišķā telpā, nav ne piesiets, ne ievietots būrī. Pēc vairāku nedēļu klimšanas pa sniegiem – bez iespējas paēst, padzerties, – beidzot dzīvnieks ir drošībā, siltumā, aprūpēts. Lūdzu, ļaujiet sunim veseļoties – un, kad viņš būs pārcēlies uz patversmi un gatavs pieņemt apmeklētājus, gaidīsim ciemos. Ja suņa ārstēšanai patversmei būs nepieciešami līdzekļi, tad lūgsim sabiedrību palīgā. Pagaidām suņa dēļ lūdzam tikai vienu – mieru un labo domu spēku ātrākai veselības atgūšanai.

D

K KAIMINI 13.12.2010

VIDAM JAPARBAUDA TAS DANUTES KONTU UN ARI VINAS PRIVATAS PATVERSMES KONTS UN IZLIETOTAS NAUDAS KUR AIZGAJA. BRINUMI ATKLASIES

! ! 14.12.2010

Ta Danute calis.lv slepjas zem nika Danais!!!

V VID 18.12.2010

Pārbaude drīz pēc sabiedrības uzstājīgiem lūgumiem notiks.

D Delyta 02.01.2011

Ko nauda savakta lai nokert un kur ta ta nauda palika cien Danute?

D DDDDD 03.01.2011

Nu tatad?

B Bohma 04.01.2011

Danuta Priede tā arī nekur nesaka kur lika naudu savākto !