Ātrā palīdzība - Attieksme

Vakar, 1.maijā ar vīru braucot no Ventspils,Spārē bija noticis negadījums,kurā cietis mazs bērniņš un viņa māmiņa (gaidībās).Lai gan mamma tika cauri ar izbīli,mazajam gan traumas bija nopietnākas.Ieraugot negadījumu,vīrs nedomājot apstājās un steidzās palīgā.Sieviete un mazais no mašīnas jau bija izvilkti un tur jau palīdzību sniedza vēl 4 cilvēki."Ātrajiem" Talsos jau bija zvanīts,bet šie neko konkrētu napasakot atteicās braukt uz negadījuma vietu (ierašanās viņiem prasītu 10 minūtes). Tika ziņots Ugāles "ātrajiem".Sie ieradās pēc 40 minūtēm.Pamanot "ātros",bijām sokā-nepārspīlējot,viņi brauca ar ātrumu 50 km/h,bez ieslēgtām bākugunīm.kad beidzot tā ķerra pieripoja pie negadījuma vietas,no tās knapi kājas vilkdams,izrāpās šoferis un daktere.Šī uzreiz jautā,kur ir cietušie (tas skaidri bija redzams).Māmiņa atsaucās,bet daktere vēlreiz,nu jau neapmierinātākā tonī prasa,kur ir cietušie,Mans vīrs viņai uzbļāva-vai tad neredz un nedzird!?Sašutusi par tādu attieksmi,dakteriene nepārbaudot cietušos,māmiņai saka: "Celieties augšā,nav ko te daudz sēdēt,jāiet uz mašīnu un kaut kas jādara!"Gribētos zināt,kur rodas tādi izdzimteņi?Pakalusoties,kā mūsu ārsti nīd un brēc,ka viņiem algas vajagot palielināt,rodas vēlme viņus visus nolikvidēt.Žēl,bet LV ātrā palīdzība ir tikai nosaukuma pēc!

č

L Lāčplēsis 08.05.2012

Sallija, budama ielasmeita, tagad aizstav savu aroda masu veco pastalu! tev ir taisniba viena lieta - portals tiesam neprasa pieradijumus, bet kriminalikums gan tos prasa, un ja tu iznemtu klienta daiktu no mutes, tad tev butu iespeja pasai parliecinaties, ka apmelosana un neslavas celsana ir sodamas lietas!

Un nemaz nesac blet ka es tevi apvainoju, jo es to nedaru, man viens coms pietura garam ejot teica, ka tu ar Čabatiņa25 (pamaniji - uzrakstiju tavu niku ar lielo burtu, jo neko vairak par copy paste aitas nav pelnijusas) sevi pardodat, ta ka ta ir taisniba, jo tam comam nebija iemesls melot!Dura!

S Soul 12.05.2012

Saulīte, respect!!!
čabatiņa25, kapēc lai aizbraukt uz dzemdibu namu jāsauc "ātros"??? SAUC TAKSI!!!