www.sudzibas.lv naudas formula vs pure leverage ta nav sudziba,bet attsauksme

naudas formula vs pure leverage - ta nav sudziba,bet attsauksme

uzreiz saku kad ta nav sudziba tikai attsauksme es registrejos tur decembri un jau sanak par nepilnu menesi nopelniju sanak pec euro valuta 200 euro. ja bija bails,bet nezinu kapec un registrejos tagad jau paskataties esmu liela meitene sezu majas ar bernu un varu pelnit naudu protams kad nav viss paniegts uz paplates un ej tik dabon naudu nauda ir janopelna lai vinu varetu iegut,bet nu tomersezu majas ar delu un stradaju majas. tomer labak ir neka meklet aukli stradat par kapeikam mistiski lielas stundas sedet darba neredzet bernu un majas atnakt tikai lai vismaz nedaudz varetu atpusties. labak es tas kapeikas pelnu sezot majas pie datora nevis daru to kas man nepatik plus vel boja ka manu kermeni ta ari garigo dzivi..:)

J janis avotins 22.08.2014

http://goo.gl/JxaEim tad jau labak pelnit sadi tos 2000 eiro.