www.sudzibas.lv Nataļja Kurjāne Ļoti nekompetents ārsts

Nataļja Kurjāne - Ļoti nekompetents ārsts

Neiesaku vērsties pie šīs tā saucāmās "ārstes" Nataļjas Kurjānes, ja negribat izmest naudu gaisā (50 eiro par vizīti). Neiroloģijas un imūndeficītu centra mājaslapā rakstīts, ka vizīte ilgst pusstundu, taču patiesībā labi, ja tā ir 10 min. Ārste nav ieinteresēta iedziļināties problēmā, iedeva nosūtījumu uz analīzēm un teica dzert ehināciju. Aizsūtot analīzes pa e-pastu, daktere vienkārši tās neskatījās, uz e-pastu vispār neatbild. Aizbraucot otro reizi, bija gandrīz tas pats, tikai vēl ātrāk. Kā šādam cilvēkam var uzticēt savu veselību, pie tam tiešām sarežģīto gadījumu, kur pārējie ārsti nevar palīdzēt? Tas ir skumji, ceru, ka agri vai vēlu viņa atradīs sev citu nodarbi, kas nebūs saistīta ar medicīnu.

really? 14.02.2019

kaada marrutka pec tad jabrauc uz atkartotu viziiti,atkal jamaksa 50eur,ja jau pirmaja reize bija skaidrs,ka nekas tur nebuus?

L Laimīgā 12.06.2019

Pilnīgi neticami tas ko lasu! Man par viņu tieši pretēji, teiktu pat izcilas atsauksmes! Ārstu kas tik ļoti ieinteresēta pacienta ārstēšanā vēl nebiju satikusi! Vienu reizi aizgāju uz maksas vizīti I un I centrā, pēc tam uz apskatēm pieņēma stradinos un bez maksas starp citiem pacientiem! Katru nedēļu sarakstījāmies epastos, palīdzēja sarunāt vietas pie citiem ļoti labiem un aizņemtiem speciālistiem. Vienkārši perfekts mediķis, un vienīgā, kas tika galā ar manu saslimšanu!

I IKS-EKS 21.10.2019

Pilnīgi piekrītu! Arī es varu teikt tikai pašus labākos vārdus par šo ārsti. Jau vairākus gadus saucu viņu par "savu ārsti", jo tiešām iedziļinās visā un visos procesos, palīdz ārpuss darba laika un ir vairāk nekā kompetenta, pretēji tam, ko saka kritiķis.

R Roberts Lusis 05.07.2019

Полностью не согласна! Очень опытный и компетентный врач. Были у многих врачей, но Наталья Курьяне лучшая в иммунологии. Нам с ребенком очень помогла повысить иммунитет. Всегда подробно прописывает схему лечения. Всегда отвечает на все вопросы по э-почте. Спасибо что есть такие врачи в Латвии, которые как раз неповерхностно относятся к проблемам, а с должным вниманием и соучастием!

O Olga 28.07.2021

Mums gan otrādi, bija ļoti pozitīva pieredze, daktere ļoti rūpīgi un uzmanīgi strādā.

L Lika 29.09.2022

Pacients apmulsis un satraukts, nedaudz apmaldījies. Dr. Kurjāne ir pasaules līmeņa ārsts, ieinteresēta pacientu saslimšanas un ārstēšanās gaitā, nodarbojas ar pētniecību. Piemēram, manā gadījumā pietika ar vienu vizīti, lai es saprastu savu saslimšanu un tālāko ārstēšanās un uzraudzības gaitu, nozīmēja vajadzīgās speciālās analīzes, aicināja sazināties un informēt par slimības/atveseļošanās gaitu. Ieinteresēts un ļoti progresīvs ārsts, viegla, vienkārša komunikācija, pārzina arī dabas līdzekļu lomu atveseļošanās procesā, laiku nežēlo, strādā olgi pēc pieņemšanas laika beigām. Secināju, ka pacientam pašam jābūt ļoti ieinteresētam, jābūt gatavam uzdod padziļinātus jautājumus un uzklausīt patiesību.

L Laube 31.10.2023

Ļoti laba daktere, arī mani novirzīja uz Stradiņi bezmaksas konsultācijām. Kopā cīnījāmies veselu gadu. Analīžu jūra, specifiski medikamenti plus dabas preperāti. Paldies dakterīt! Varu teikt visu to labāko! Veselību visiem!

K Katriona 02.11.2023

Pilnīgas muļķības- šī ir visieinteresētākā ārste, kādu jebkad esmu apmeklējusi. Iedziļinājās slimības vēsturē, nosūtīja un pati pierakstīja pie citiem augsta līmeņa speciālistiem, regulāri sarakstījāmies un sazvanījāmies par progresu. Izcila ārste un cilvēks. Ārste ar lielo burtu, daudzi medicīnas speciālisti varētu no viņas tikai pamācīties!