www.sudzibas.lv Narvesen Veci pārtikas produkti

Narvesen - Veci pārtikas produkti

Sveiki, parasti nesūdzos neparko, bet šoreiz mērs pilns. Katru rītu ceļā uz darbu, nākas iepildīties Iecavas nestē un pa ceļam paķert narvesenā brokastis. Jau kādu laiku esmu ievērojis, ka uz grilla griežas desas, ne tā pirmā svaiguma, izskatās iepriekšējās dienas, tumšas, sakaltušas. Protams esmu iegrābies, nopērkot tortiliju, kura ir sausa un jau sakaltusi no grilēšanās. Arī maizīšu vitrīnā saliktas maizes ar veciem termiņiem, es neko neteiktu ka iepriekšējās dienas termiņi tie ir, bet 3 dienu veci termiņi tā kā par traku, cilvēkiem tirgot, turklāt ne pa to lētāko cenu. Es gribētu zināt, vai tā ir veikala nolaidība, prasta cilvēku maldināšana vai kārtējai mārketinga triks? Cik ilgi no rītiem būs jāskatās uz veciem produktiem un kur skatās sanitārā inspekcija? Lai sanitārie atnāk kādā rītā un pārbauda, ko tirgo Iecavas narvesen!

11.02.2019

Atbilde no Narvesen Latvija Pārstāvja atbilde 14.02.2019

Paldies, Jūsu sūdzība saņemta. Šajā Narvesen veikalā tiks veikta pastiprināta pārtikas produktu kvalitātes kontrole.
Uzņēmuma vārdā atvainojamies par šo situāciju.
Līdzīgas situācijas gadījumā lūdzam Jūs sazināties ar Narvesen informācijas centru, e-pasts: [email protected].

K Klientamnavtaisnība 11.02.2019

Izeja - gatavot brokastis pašam.

donna b 12.02.2019

Pajauta veikalaa?