Narvesen - Krāpšana

Šodien iegāju Klusā Centra Narvesen uz pulkveža brieža ielas un strēlnieku ielas stūra. Pasūtīju vegānisko hot dog ar vegānisko desiņu. Gaidot, kad hot dog būs gatavs, sekoju līdzi gatavošanas procesam un pamanīju, ka tiek ielikta desiņa no ne-vegānisko desiņu ailes. Bažās pārjautāju, vai desiņa, kas maizē ielikta ir vegāniska un pārdevēja nedaudz pirms tam padomājot atbildēja ar šaubīgu - jā. Nogaršojot maizīti, sapratu, ka desiņa ir no gaļas, un hot dogs ko pasūtiju, noteikti nebija vegānisks. Esmu ļoti vīlies.
Šī ir ļoti rupja kļuda, ko pieļaut, un nenovēlu to piedzīvot citiem narvesen apmeklētājiem.

10.07.2023

Atbilde no Narvesen Latvija Pārstāvja atbilde 11.07.2023

Labdien!

Pārrunājām situāciju ar konkrētās tirdzniecības vietas kolēģiem – šāda situācija tiešām nevarētu būt radusies.

Vegānā desiņa uz grila tiek turēta uzreiz aiz Frankfurtes desiņas tā lai tā nesaskartos ar gaļas produktu un izslēgtu iespēju sajaukt. Tā kā darbiniece, kura apkalpoja klientu, pati ir vegāns, iespēja sajaukt praktiski neeksistē.

Vegānās desas pēc garšas ir tik pietuvinātas gaļas desiņām, ka reizēm rodas pārpratumi – ticam, ka šis bijis viens no tiem gadījumiem.

Lai izdevusies diena!

B Bez_vārds 10.07.2023

Nepieciešams diskutēt un izglītot tādus pārdevējus un pie reizes arī visu, visu sabiedrību, jo tai ir jāsaprot, ka tagad vaira nav tie laiki, kad visi ēdīs gaļas vai to izstrādājumus. Ja grib strādāt apkalpošanas sfērā,tad ir jāsaprot, cik plaša ir izvēle cilvēkam uzturā. Bet, diemžēl, lv sabiedrība nav vēl atrīstijusies līdz 21.gs.līmenim. vēl joprojām gribas dzīvot pa vecam.

T taisnibascinitajs3 10.07.2023

Toties ieēdot gaļu Jums beidzot bija enerģija uzrakstīt sūdzību, citādāk pirms tam, vegāniski dzīvojot, nebija Jums nekad spēka par kaut ko pasūdzēties.

B Bez_vārds 10.07.2023

Drīzāk gaļas izstrādājumu. Latvanieši jau tikai izstrādājumus prot taisīt un uzskrūvēt cenas tiem zelta vērtē.