www.sudzibas.lv Nail Express origo Nekad neejiet uz turieni

Nail Express origo - Nekad neejiet uz turieni

Meitenes nekad neejiet uz Nail Express kurš atrodas Origo. 1. Uzlikt nagus maksā 35 euro + 10 euro manikīrs. Es vēl saprastu ja kvalitāte atbilstu cenai. 2. Tad kad pajautāju zīmējumu man atbildēja ka tagad tas Vairs nav aktuāli un tāpēc piedāvāja uzlikt lētas, parastas uzlīmes no veikala "drogas" kas mani izbrīnīja. 3. Tad kad jautāju par krāsu no krāsām bija tikai visas drūmas krāsas vienīga krāsa no gaišajam bija balta un protams izvēlējos to. 4. Vīlēja nagus tā ka pat iegrieza pirkstā un par pat neatvainojās tas laikam priekš viņiem ir normāla parādība. 5. Manikīru sāka taisīt pēc gēla uzlikšana es prasīju kāpēc tā ? - man atbildēja, lai neiegrieztu. Toties kad vīlēja un iegrieza tas viņu neuztrauca. Varbūt gan lai ātrāk vajadzētu iet pārtaisīt nagus? 6. Pēc nedēļas nagi palika ar pleķiem tātad materiāls viņiem nāk gan jau no Ķīnas tāpat kur viņi iepērk uzlīmītes nagiem. Pēc nedēļas nācās noņemt nagus jo viss izskatījās briesmīgi. Domājiet pašas vai ir vērts samaksāt par parastu franču manikīru 45 EUR kurš noturēsies nedēļu ja ne mazāk. Ak tie meistari :)

J