Mūsa auto Skanstes 33 - Zobsiksnas maiņa

Reiz sen senos laikos... Šis stāsts būs ļoti aizraujošs, jo sākās 2012. gada novembrī, kad biju aizdzinis nomainīt VW Passat zobsiksnu uz Mūsa auto Skanstes ielā 33 pie servisa pieņēmēja Edgara un servisa vadītāja Leo. Pēc zobsiksnas, ūdenssūkņa un visu rullīšu nomaiņas un kad tiku līdz Saulkrastiem (50km) izbeidzās motors, jo plīsa zobsiksna, kā vēlāk izrādījās dēļ skrūves, kas tur holla devēju, jo tā bija izskrūvējusies no vibrācijām, kā apgalvoja Edgars un Leo, kautgan tā skrūve tiek papildus ielīmēta... Mūsa auto neuzņēmās nekādu atbildību par notikušo. Sazinājos ar VW Vācijā, bet viņi noforwardēja pie vietējā Muller auto, kas autorizē citus servisus veikt VW auto remontus. Parunājos ar igauni, kurš atvainojās ka tā noticis, lai gan pats atzina, ka nekad mūžā nebija ko tādu saskāries, jo šo pašu motora bloku izmanto visā VW koncernā un nav dzirdēts par šāda veida bojājumiem.

viss stāsts ar attēliem ir publicēts šajā vietnē http://www.passatworld.com/forums/42-volkswagen-passat-b5-discussion/351879-cps-vs-tb-cps-wins.html

Tas ko gribēju pateikt, esat uzmanīgi ar šo servisu, padomājiet 2x pirms izbaudas "izcilo" attieksmi. Ja ir kādi jautājumi par šo gadījumu, jautājiet komentāru sadaļā un es atbildēšu.