Murmastienes psk. - skolas direktore

Sveiki!!! Es jau vairakus gadus uz to visu skatos no malas un uzklausu gan vecaku noverojumus, gan ari darbinieku.Direktore Tale Greine saja amata strada jau ilgus gadus, tagad turpina to darit pat esot pensija. Ir sanemti bridinajumi un atlaisanas draudi, bet ka turpina stradat sava vieta ta ari nemaz nedoma atkapties un laut jaunajiem stradat.Sudzibu par vinu ir loti daudz- savas personiskas intereses izmanto skolenu darbaspeku, skolas inventaru piesavinas ka savu, tapat ir aizdomas par dazadu projektu pieskirto lidzeklu izmantosanu savas intereses, lidz ar to dokumentu viltosanu.Vecaki baidas kaut ko uzsakt, jo tad tas atsauksies uz bernu.Vinas darba laika no sis skolas ir iznemti daudzi berni un vadati uz kaiminu novada skolam, lidz tam tadu brinumu nebija.Tapat direktore verpj intrigas gan skolotaju starpa, gan vecaku, lidz ar to skola atmosfera ir loti saspringta, jo katrs darbinieks loti baidas zaudet savu darba vietu.tapec liela dala lemumu vina pienem vienpersoniski, jo ir parliecinata, ka neviens pat neiebildis( visi baidas).
vai tiesam LV nav neitralu personu un iestazu, kur varetu sudzeties neapdraudot sevi, bet vnk.palidzet izskaust no valsts darba vietam sadus darbiniekus ka Tale Greine???

P.s. Ir rakstitas ari sudzibu vestules, bet vai nu tas kaut kur ir pazudusas, vai ari ja anonima, netiek izskatita...

G Garāmgājejs 22.01.2011

Līga, Bubucis, Akaraka, Ineshucis un Sekretāre ir 5 reāli cilvēki, kas ir tiesīgi uz savu viedokli un ja iespēja dota izteikties, tad arī viņas to izmantoja.Tāpēc, ka viņu viedokļi sakrīt un komentāri līdzīgi lika domāt tā kā tu vēlējies!?(bet varbūt arī kādam bija tāds mērķis...)Cilvēkus nepazīsti un kur nu vēl pēc datorraxta.Es jau sen nedzīvoju pats Murmastienē, bet šo visu cilveku komentari liecina par to, ka vienīgais veids kā izteikties ir tikai šāds, jo nekur citur atbalsta nav-pat arī starp šķietamajiem draugiem.Un tas ka T.G.prot gudri runat un nelaut citiem pat iebilst, kaut arī nav patiesa, zinu no senajiem laikiem. Un runājot par virtuves darbu-vēl viens akmens direktores dārziņā, jo ja viņa ir tik stingra un kaut mazliet ar atbildību, viņai jāatbild par visu, kas notiek skolā-ēdnīca ir daļa no tās. Ja nemāk šos pārmetumus novērst, tad tiešām jāapšauba viņas darba spars un ieinteresētība.

V vērotāja no malas 22.01.2011

Garāmgājējs un Lasītājs - viens/a/ tas pats autors:)

S Skaidrīte 22.01.2011

Tas ir smieklīgi, ka sācis viens tēlot detektīvu un nu solās būt par atklājēju.pēc visa var noprast ka tas ir kāds no direktores apkārtējajiem vai arī pat pati, jo cerot ka atklājot it kā vainīgos, sūdzība būs aizmirsta, un sāks nomelnot vainīgos. bet vai tā tik tiešām būtu?...

! !!!!!!!!!! 22.01.2011

Gudrā un jaunēklis gan ir viena un tā pati persona kas visus un visur filmē.!

S Sarma 23.01.2011

Lai kadi tik nebūtu jūsu novērojami, viedokļi un atsauksmes(gan labas, gan sliktās), atceraties, ka ne viens nav neaizstajams-ne direktore, ne skolotaji, ne arī priekšsēdētāja...bet tas pierādās darbos nevis anonīmas diskusijās.

B barkaviete 23.01.2011

Te viens skolnieciņš nabadzinš raksta, un atļaujas lamāties. atcerie, ka mazos vilki toletē un dauzīji skolas laikā? Arī manam brālim naudu izkāsi.vistarkāk mums gāja pie angļu valodas un krievu valodā. tu taču I, e[rati rakstīt, laikam iemācījies 2 gadus te barkavā sēžot vienā puispa;igskolas klasē. nu tagat stīpas nav par neattasnotiem kavējumiem. tev gan neveicas, saņemies un atvainojies učukiem kurus lamāji, un viņu iesaukas ieskrāpēji autenes sienā. ja esi kruts u, un naudas daudz nopērc krāsu, un pārklrāso auteni, lai garām braucēji nesmejas par mums.cvienīgaias spota skolotājs tevi nolika pie vietas. tev taču bija tik daudz učuku ienaidnieku, arī sīko učenes, kas ar tevi karoja ka siti mazākos. virtuves darbinieces pasūtīji d... tāpat mājturības skolotāju./ kauns par visu ģīmi. sen vajadzēja tevi skolas laikā nosūtīt uz citu skolu, kad aizgāji varējām normali justies klasē.gribu tevi satikt un vēl pateikt šo un to, bet tujau sūti visus m...zst.tagat virs nebaidos no tevis...

S skolotaja 23.01.2011

Arī par mūsu skolu te bija nepamatotu sūdzību birums. Interesējāmies policijā, kā to visu novērst, atbilde bija, ka ŠIS PORTĀLS ir tāda miskaste, kur sarakstīto policija neizskata, arī tad, ja tiek aizskartas personas tiesības. Tiesa gan Bērnu tiesību inspekcija dēļ šīs sūdzības bija pārbaudīt, bet tīri loģiski - sūdzībā minētie fakti protams neapstiprinājās, bet vēl aizvien kāds kaut ko iekomentē.

P putniņš 23.01.2011

Smieklīgi palasīt šos komentārus/viedokļus. Nu par skolas direktori nav dzirdētas labas atsauksmes. Ja jau daudziem nepatīk, tad tiešām ķeraties pie darbiem, nevis internetā lieki strīdēties un mēģināt vienam otru atklāt. Taisnība, ka skolas direktores dēļ, daudzi skolēni ir pametuši šo skolu.
Par to aculiecinieka video, diemžēl jāsaka, ka tas ir un paliks tikai aculiecinieka video. Kaut arī automašinu numurzīmes redzamas, tas neko nedod.
Par tiem BMW- ir kāds nodarīts kaitējums? kāds ir apdraudēts? visi bijuši jauni un traki.
Atpūtas/izklaides vietas gan varēja būt vairāk, skolā pat, lai tiktu zālē, jālūdzas atļauja, lai tiktu.

V vērotāja no malas 23.01.2011

Domāju, ka par BMW uztraucās tas kurš vainīgs:) Kaitējums - intresanti vai ir jānotiek nelaimei, lai būtu kaitējums. Esmu redzējusie pati ka bērni mūk zālājā, kā ierauga to visu BMW kompāniju.
Uzaiciniet, lai BMW kompānija paārdās gar jūsu mājām nakts vai dienas laikā.
Pastudējiet likumus lūdzu. Nevajag tā kreņķēties visam savs laiks.
Par dragreisu atbildēs paši vadītāji, ne viņu vecāki, kas patreiz ir norūpējušies.

V vērotāja no malas 23.01.2011

taa aliakm Ivara muteriite kas samiiza par video:D

L Liga 24.01.2011

Noverotaj! Bus man jaapbedina tevi, jo mans niks saja portala ir Liga, bet ne patiesais vards un tas ari nemaz nelidzinas M.F., bet gan S.T. un es nemaz ikdiena nedzivoju Murmastiene.
Murmastieniesiem- velos atvainoties tiem cilvekiem, kuru vardi te nonakusi nepamatoti, tapat ari nepatamotas apsudzibas, jo mans merkis nebija radit skandalu.To izdarijat jus pasi ar saviem viedokliem.

! !!!!!!!!!! 24.01.2011

Liga, tu nepareizi saprati, zem nika Vietējā, ir M. F. kas ari it ka skaitas vieteja!Bet tas ko tu raksti, tā arī ir un ne tikai. BET kaut kur kam ko jautāt par T. GREINI ir bezjēdzīgi, jo kā parādās konkrēti vecāku uzvārdi, tā bērnam skolā vairs vietas nav. Pati esmu bijusi klāt tādās sanāksmēs, arī pirms pāris gadie pirms skolas akreditācijas.bija it kā ANONĪMA aptauja par skolu un iekšējo kārtību u.t.t., bet pēc akreditācijas sākās no direktores spiediens uz dažiem konkrētiem bērniem kuru vecāku viedoklis nav viņai pieņemams.

P putniņš 24.01.2011

Nu Nu:
Esiet redzējusi tos bērnus, kas vēlās vakara stundās skraida, spēlējas pa ielu, bez atstarotājiem, un viņus grūti pamanīt? Un kā daudzi ierauga bmw tieši skrien skatīties, ko nu darīs, nevis mūk zālājā, tas ir novērots no malas. Un kam gan ietve Murmastienē ir domāta? Skatam? Lielākā daļa gājēju izmanto asfaltu, nevis gājējiem paredzēto trotuāru. Likumi sen palasīti, tikai žēl, ka daudzi tos nezin, un mēģina iebiedēt.. ;)
Dragreisu rīkotāji atbild paši par savu rīcību. Cilvēkiem pašiem sava galva uz pleciem.
Bet kāds gan te šiem viedokļiem sakars ar Murmastienes pamatskolu?

L liene 24.01.2011

tas ir kaut kāds ārprāts, kas šeit notiek!!! kā tāds, atvainojos, suņu bars! kurš nu kuru nokodīs. un knābātāji tie, kuri paši vismazāk ir savās dzīvītēs paveikuši, citu labā ko izdarījuši.Skabargu ieraudzīs, bet baļķi neredzēs! KAUNIETIES! un Tu, putniņ, padomā ko runā? Arī TEV augs bērni un vai Tu neuztrauksies par to vai mazais ķipars nepakļūs zem pārgalvīgu braucēju riteņiem?! Ir vietas kur to ir atļauts darīt, bet ne jau pagasta centrā! Tā vien šķiet, ka mūsdienu jaunieši ļoti labi pārzina savas tiesības, ATVAINOJOS, BET kur paliek CIEŅA pret citiem cilvēkiem. Arī runājot par skolas dzīvi, skolotājs vairs nav nekas. Cik tālu ir tikuši tie, kuri šeit šajās diskusijās klūp virsū un pazemo citus?!

š šoferis 24.01.2011

man šķiet ka retais no šiem komentētājiem zin vārda "dragreis" paskaidrojumu. tik vnk gudri grib izteikties lietojot vārdu dragreis.
vispār, kurš ievēro ātruma ierobežojumu caur centru? labi ja pāris šoferu. pārsniedz to ātrumu visi, gan opel, audi, ford utt. arī daiļā dzimuma pārstāves nebrauc ar 30km/h. tā ka BMW liekat mierā.
tā saprotu, ka BMW no Murmastienes ir jāizsmeļ un lai vinju vietā pa ielām braukā auto, kurus vada vadītāji alkohola reibumā un bez vadītāja apliecības, tas jums labāk tīk?
Tiešām, neviens nekad nav lecis zālājā ka kāds brauc garām. tas tik uzrkstīts, lai visiem liktos šausmīgāks šis stāsts par BMW.

A Antons Zeps 24.01.2011

Direktore, jau ilgu laiku cenšas pārvērst skolu par bērnudārzu...kamooon skola tagad izskatās itkā tur mācītos 4gadnieki tikai..nav padomāts par jauniešiem...kkādi gliemeži izkārti un šūpoles jauniešu ceļgalu līmenīi...Tāle Greine Tev šajā skolā nav vietas...Un es tā skatos, ka tos komentārus, kas aizstāv Tevi ir rakstījuši Tavi mazbērni vai arī Tu pati.. Un nevajaga kameras likt skolas priekšā, lai tikai uzzinātu kas tur ballējas. Tu nekad nēbūsi murmastieniešu acīs-kā labākā direktore skolā... Tā vienmēr ir un būs Veronika Patmalniece . Tev sen jau b;utu laiks pamest skolu. Un dot vietu jaunam direktoram, kuram būtu idejas ko sniegt jauniešu interesēm, ne jau maziem-neizgliitotiem bērniem..Es saku Murmastienes jauniešu vārdā-Tev nav vietas mūsu skolā.!

L liene 24.01.2011

c'mon, JAUNIEŠI! Viss jūsu rokās! Uz priekšu! Nesaprotu, ko jūs vēl gaidiet?! Kāpēc jūs vēl nesēžat ministru krēslos, vai direktores vietā?! Tik daudz iespēju! Izveidojiet jauniešu centru! DARIET, nevis tikai bakstiet citus! Uz priekšu! !! (domājat ko gribat, bet ar direktori man nav nekādas saistības, sen vairs nedzīvoju Murmastienē, nokaitinājusi ir tieši jauniešu attieksme, -paši nedaram, bet no citiem pieprasam, daudz un mums pa prātam!)

A agnese 24.01.2011

Iesaku izlasīt 100 LR Satversmes pantu.

P putniņš 24.01.2011

Liene, jā, es ļoti labi zinu, ko es runāju, un tā ir tīrā patiesība. Mēs kad bijām mazi, vecāki mūs no redzesloka neizlaida, neļāva tālu no mājas iet, bet kas tagad? Kāds pieskata bērnus? Tikpat labi- bērniem ir attiecīgas vietas, kur spēlēties, nevis satiksmei domātas ielas un ceļi. Kur te taisnība? Un pavērojiet, ka tiešām lielākā daļa vietējie (un ne tikai) iedzīvotāji nemaz tik labi neievēro ceļu satiksmes noteikumus.
Cieņa? Kā pret mani, tā es pret citiem! Tikai nez kāpēc izrādās daudziem tas nepatīk, nu tad padomājat, ko paši runājat visiem aiz muguras.
Tas ir mans viedoklis, un skatījums no malas.

V vērotāja no malas 24.01.2011

Bandas berni tikai baros ka kovarnji klaiga, Jūs esiet zemiski, Varbut variet uzskaitit pashi savus n-tos labos darbus:DD
Viss jums ir slikti, kā nebūtu apmierināti - vai jau pavasaris tuvojas, hormoni trako;DD
Ko juus tur sava starpaa njematies ka tadi pamuljki, juus tak neviens nedzird -ei juus ideālie...