www.sudzibas.lv MT SĒTA Sliktas kvalītātes betona stabi

MT SĒTA - Sliktas kvalītātes betona stabi

2017.gada jūlijā MT SĒTA pasūtīju koka žogu ar betona stabiem, gajēju vārtiņiem un iebraucamajiem vārtiem. Cerot uz nevainojamu kvalitāti noticēju MT SĒTA majas lapā publicētajai informācijai par pašu ražoto un pašu likto žogu un stabu augsto kvalitāti. Diemžel realitātē ne betona stabu kvalitātē ne arī MT SĒTA sauklis "Katrs klients ir svarīgs. Tas ir vairāk nekā vārdi." izrādījās fikcija. Pirmās plaisas stabos pamanīju 2022.gada novembrī, 2023.gada pavasarī tās bija jau paplašinājušās, tapec 8.maijā sazinājos ar firmas projektu vadītāju un saņēmu solījumu piebraukt un apskatīties. Tā kā no firmas puses nekāda rīcība nesekoja, 4. jūlijā sazinājos ar firmas vadību, no kā saņēmu ieteikumu sameklēt sakarīgu meistaru un piešpaktelēt plaisas betona stabos ar flīžu līmi, lai navajadzētu veikt denontāžas darbus. Ja neesat gatavipēc 5 gadiem demontēt žogu, jeb ik pa laikam špaktelēt tos ar flīžu līmi, padomājiet vai ir vērts saistīties ār MT SĒTA.