www.sudzibas.lv Monika Linde Krāpšana, cilvēka goda un cieņas aizskaršana..

Monika Linde - Krāpšana, cilvēka goda un cieņas aizskaršana..

Gribu darba devējus brīdināt par šī cilvēka neadekvāto rīcību un uzvedību. Viņa ilgāk par pāris mēnešiem, nevienā darba vietā nevar nostrādāt. Jo viņa sāk uzstādi savas prasības darba devējam, bet neņem vērā no darba devēja puses.. Kādi būtu viņas darba pienākumi. Var nepamatoti iesūdzēt tiesā darba devēju.. Šāds gadījums bija strādājot.. Plazza..

D

P Patiess Fakts 26.05.2021

nav dūmu bez uguns, tāpat vien jau tiesā nesūdz? Un bildi publicēt ir personas datu aizsardzības pārkāpums.

D dzintars7 27.05.2021

Protams kad publicēt otra cilvēka foto, ir cilvēka personas datu aizsardzības pārkāpums. Bet tā kā šī persona ir nepamatoti apvainojusi, un aizskārusi nevainīgu cilvēku.. ievietojot šā cilvēka foto. Tas vien norāda, uz šīs personas neadekvāto rīcību. Nekad neielaisties ar šo personu kaut kādos darījumos.. ignorēt viņu..

R RXX 27.05.2021

Īss bezmaksas IQ tests (pieņemot, ka attēls iegūts no soctīkliem):

O Ogoooooooo 27.05.2021

DZINTAR PĪLIP, par melu sniegšanu un naudas neatgriešanu 1800 eir, būs TIESA ar tevi!

Smieklīgi...

Smieklīgi..

O Ogoooooooo 27.05.2021

Pats vilkies ar saderināšanās gredzenu, un tagad te nomelno nepamatoti, tu esi miskaste pēdējā...

D dzintars7 28.05.2021

Kā saka.. Kaut kādi slima suņa murgi nāk no šīs sievietes..