www.sudzibas.lv Mona Beauty LPG массаж

Mona Beauty - LPG массаж

Была в этом салоне на LPG массаже , никому не рекомендую , прошла сеанс LPG 10 процедур - результата не заметила,объёмы не ушли,выброшенные на ветер деньги. "мастера" работают непрофессионально , такое чувство что аппарат видят впервые .Больше в этот салон ни ногой !!!!!

Sm

Vairāk sūdzības par Mona Beauty

Fi firstone25@inbox.lv 18.03.2013

Lets kantoris un prats personals. Tik nepatikama attieksme. Un galvenais proceduru neeftivitate. Nozelojami!

Bo boyze11 25.03.2013

Nopirku draudzenei 2 kuponus uz virslūpas fotoepilāciju kopāletak.lv. Aizgāja pirmo reiz. Iztaujāju vai nepieciešams pirms nākošās procedūras kā īpaši kopt vai apstrādāt virslūpu, jo kuponā minēts, ka vajagot noskūt uz ko saņēmām atbildi, ka vien no saules jāizvairās. Pēc divām nedēļām, protams, nekādu rezultātu. Ierodoties salonā priekšā pavisam cita speciāliste, kas norāda uz to, ka noteikti pirms procedūras bija nepieciešam noskūt virslūpu un ka pilnvērtīgi nebūs iespējams veikt procedūru, bet tomēr apstrādāja virslūpu ar gaismas impulsiem. No kā secinu, ka procedūra netika veikta pareizi, līdz ar to kopš otrās procedūras pagājusi vairāk kā nedēļa kaut draudzenei tāda pūciņa vien ir virslūpas matiņi dzīvo kā dzīvojuši bez jelkādām pārmaiņām. Un maldīga ir informācija, ka pēc fotoepilācijas apstrādātie matiņi izkrīt pēc 2 nedēļām. Speciāliste norādīja, ka lai būtu manāmi rezultāti būs nepieciešamas vēl 4 procedūras ik pēc divām nedēļām, par 4 impulsiem. Bet kuponā norādīts, ka lai sasniegtu noturīgu un ilggadēju efektu nepieciešams 4-10 procedūras. Mēs nepretendējām uz ilggadēju efektu vien uz matiņu izkrišanu pēc solītajām divām nedēļām. Respektīvi galvoju, ka matiņi neizkrīt pēc divām nedēļām. Kā arī ne pēc pirmā, ne pēc otrā seansa matiņi nekļūs ne retāki, ne plānāki. Tādēļ uzsveru atkārtoti norādītā informācija ir maldinoša. Un specialiste atvainojiet, rupja un nekulturāla, mēģinās sastāstīt visu tikai ne atdzīt ka vainīgi. Parasti saprāta robežās klientam tak taisnība un šķiet vnm var meklēt kompromisus, bet šajā iestādē Tu esi vainīgs ka vispār atnāci. Ja reiz šadu garu komentāru uzrakstiju, bija pamats vai ne?

Bo boyze11 25.03.2013

Man līdzīga situācija. Personāls ļoti prasts!!!

Pe Perfektā 25.03.2013

MADDALENA - neesi no Tušķiem!? Šķiet, ka tur sievietes mīlē dabīgas visās vietās DD Visām sievietēm ir pūciņas virs lūpas citām izteiktākas citām mazāk, tikai kurām tas traucē un kurām da feņi kur kas aug DD

Na Navaruizdomatniku 25.03.2013

Lai neaugtu ūsas, virslūpa no ārpuses ir jāsmērē ar medu, bet no iekšpuses ar pīļu mēsliem.

Pe Perfektā 25.03.2013

Pilnīga tumsonība - MAddalena.

Ni NightDream 22.08.2013

Biju uz kavitaaciju saja salona, mana masiere nekadas ipas pretenzijas neizraisija, bet simpatijas ari ne, bet toties, kad gribeju pierakstities uz LPG attieksme bija rupja, uzbraucosa, intonacija nelaipa un skatiens launs. Es nobrinijos, ka vel kaut kur tads personals strada. Tagad redzu daudz izdevigus piedavajumus, bet atgriezties tur man nav ne mazakas velmes. Nevienam neiesaku!

To tori 13.09.2013

Es jau ilgu laiku apmeklēju šo studiju, man nav nekādu pretenziju, rezultāti perfekti, meitenes strādā ļoti labi, visi māk tikai sliktus vārdus rakstīt, bet kaut-ko labu, tiešām grūti, paldies meitenēm par labu darbu.

La LADYa 05.10.2013

esmu šajā salonā bijusi vairākas reizes un neesmu vīlusies. darbinieces ļoti laipnas, procedūras efektīgas, nav par ko sūdzēties.. noteikti apmeklēšu šo salonu vēl..

Ko konfetka.84 14.10.2013

Ходила я к ним на кавитацию, биостимуляцию и Рф лифтинг лица! Кавитация-вообще бесполезная процедура, не эффективная, даже сама мастер из этого салона сказала мне, что аппарат этот слабенький и лучше на биостимуляцию, от нее эффект будет хоть! Я купалась на предложение кавитация+биостимуляция, никаких изменений, заметила только, что биостимуляция заставляет сокращаться мышцы и действительно чувствуется боль в мышцах еще сильнее, если позаниматься в зале и на следующийденьпойти на биостимуляцию, тогда чувствуешь, что это работает! Рф вроде не плохо, но больше у меня нет желания посещать это место

To tori 17.10.2013

Sveikas, meitenes, salonā ir jauna procedūra-elektroporācija bezinjekciju mezoterapija, fantastiskā procedūra, visiem iesaku.

Ma madelena 23.10.2013

Es arī biju uz divām procedūrām šajā salonā!!! Ārprāts, žēl cilvēkus, kas uzķerās uz akcijām. Es biju uz fotoatjaunošanu, tādas mocības nebiju piedzīvojusi, par tādu atsāpinošo želeju nelaipnā meistare nebija dzirdējusi! Moku kambaris, personāls ekstra nelaipns! NEvienai neiesaku.

To tori 11.11.2013

Es arī biju uz fotoatjaunošanas procedūras, viņiem nav lāzera aparāts, bet IPL, IPL aparātam nedrīkst lietot atsāpinošās želejas, lampa sadegs, fotoatjaunošana ir efektīva procedūra, bet nepatīkama, ar to ir jārēķinās

Nu nutons 29.05.2014

Biju Mona Beauty salonā uz fotoepilāciju bikini zonai. Pagāja 2 mēneši, joprojām saglabājas apdegumu pēdas abās pusēs. Pat nezinu, kas ir labāk: matiņi vai hiperpigmentētas zonas?!

Sa sanchixz 16.06.2014

Esmu bijusi Mona Beauty uz ultraskanas sejas tirisanu un uz fotoepilaciju virslupai. Neko sliktu nevaru teikt.
Es saubos ka virslupa esot jaskuj pirms fotoepilacijas jo tur nav tik gari matini ka citas zonas!

Ka karamelīte 19.06.2015

Drausmas. Šodien redzēju video, kur intervēja sievieti, kādas viņai rokas pēc procedūras šajā salonā. Jēzus . Un menedžeri īsti latviski nemāk runāt, kur nu vēl iet uz tādu :D:D:D

Ielādēt vai vilkt failus šeit