Pēdējie jautājumi

Noderīga informācija

Pēdējie komentāri

(Pirms 3 stundām 45 minūtēm)
"Kļavas lapa" origo
(Pirms 4 stundām 46 minūtēm)
LMT
(Pirms 4 stundām 46 minūtēm)
Salons Venezia
(Pirms 5 stundām 21 minūtēm)
Veloveikals Bruņinieku 73
(Pirms 6 stundām 4 minūtēm)
24 KARATA
(Pirms 6 stundām 38 minūtēm)
Gotika auto
(Pirms 7 stundām 36 minūtēm)
MP Latvija, skaistuma centrs 24K
(Pirms 7 stundām 41 minūtēm)
web-shop.lv
(Pirms 8 stundām 38 minūtēm)
Privātais b/d "Maziņš Es"
(Pirms 8 stundām 53 minūtēm)
Janus

LPG массаж
Informācija par kompāniju:
Mona Beauty
Terbatas 12
Была в этом салоне на LPG массаже , никому не рекомендую , прошла сеанс LPG 10 процедур - результата не заметила,объёмы не ушли,выброшенные на ветер деньги. "мастера" работают непрофессионально , такое чувство что аппарат видят впервые .Больше в этот салон ни ногой !!!!!

Lasīt komentārus Masāžas un SPA saloni

Komentāri

Lets kantoris un prats personals. Tik nepatikama attieksme. Un galvenais proceduru neeftivitate. Nozelojami!
Komentēja: Mar 18, 2013
firstone25@inbox.lv

Nopirku draudzenei 2 kuponus uz virslūpas fotoepilāciju kopāletak.lv. Aizgāja pirmo reiz. Iztaujāju vai nepieciešams pirms nākošās procedūras kā īpaši kopt vai apstrādāt virslūpu, jo kuponā minēts, ka vajagot noskūt uz ko saņēmām atbildi, ka vien no saules jāizvairās. Pēc divām nedēļām, protams, nekādu rezultātu. Ierodoties salonā priekšā pavisam cita speciāliste, kas norāda uz to, ka noteikti pirms procedūras bija nepieciešam noskūt virslūpu un ka pilnvērtīgi nebūs iespējams veikt procedūru, bet tomēr apstrādāja virslūpu ar gaismas impulsiem. No kā secinu, ka procedūra netika veikta pareizi, līdz ar to kopš otrās procedūras pagājusi vairāk kā nedēļa kaut draudzenei tāda pūciņa vien ir virslūpas matiņi dzīvo kā dzīvojuši bez jelkādām pārmaiņām. Un maldīga ir informācija, ka pēc fotoepilācijas apstrādātie matiņi izkrīt pēc 2 nedēļām. Speciāliste norādīja, ka lai būtu manāmi rezultāti būs nepieciešamas vēl 4 procedūras ik pēc divām nedēļām, par 4 impulsiem. Bet kuponā norādīts, ka lai sasniegtu noturīgu un ilggadēju efektu nepieciešams 4-10 procedūras. Mēs nepretendējām uz ilggadēju efektu vien uz matiņu izkrišanu pēc solītajām divām nedēļām. Respektīvi galvoju, ka matiņi neizkrīt pēc divām nedēļām. Kā arī ne pēc pirmā, ne pēc otrā seansa matiņi nekļūs ne retāki, ne plānāki. Tādēļ uzsveru atkārtoti norādītā informācija ir maldinoša. Un specialiste atvainojiet, rupja un nekulturāla, mēģinās sastāstīt visu tikai ne atdzīt ka vainīgi. Parasti saprāta robežās klientam tak taisnība un šķiet vnm var meklēt kompromisus, bet šajā iestādē Tu esi vainīgs ka vispār atnāci. Ja reiz šadu garu komentāru uzrakstiju, bija pamats vai ne?
boyze11

Man līdzīga situācija. Personāls ļoti prasts!!!
boyze11

MADDALENA - neesi no Tušķiem!? Šķiet, ka tur sievietes mīlē dabīgas visās vietās DD Visām sievietēm ir pūciņas virs lūpas citām izteiktākas citām mazāk, tikai kurām tas traucē un kurām da feņi kur kas aug DD
Perfektā

Lai neaugtu ūsas, virslūpa no ārpuses ir jāsmērē ar medu, bet no iekšpuses ar pīļu mēsliem.
Navaruizdomatniku

Pilnīga tumsonība - MAddalena.
Perfektā

Biju uz kavitaaciju saja salona, mana masiere nekadas ipas pretenzijas neizraisija, bet simpatijas ari ne, bet toties, kad gribeju pierakstities uz LPG attieksme bija rupja, uzbraucosa, intonacija nelaipa un skatiens launs. Es nobrinijos, ka vel kaut kur tads personals strada. Tagad redzu daudz izdevigus piedavajumus, bet atgriezties tur man nav ne mazakas velmes. Nevienam neiesaku!
Komentēja: Aug 22, 2013
NightDream

Es jau ilgu laiku apmeklēju šo studiju, man nav nekādu pretenziju, rezultāti perfekti, meitenes strādā ļoti labi, visi māk tikai sliktus vārdus rakstīt, bet kaut-ko labu, tiešām grūti, paldies meitenēm par labu darbu.
Komentēja: Sep 13, 2013
tori

esmu šajā salonā bijusi vairākas reizes un neesmu vīlusies. darbinieces ļoti laipnas, procedūras efektīgas, nav par ko sūdzēties.. noteikti apmeklēšu šo salonu vēl..
Komentēja: Oct 5, 2013
LADYa

Ходила я к ним на кавитацию, биостимуляцию и Рф лифтинг лица! Кавитация-вообще бесполезная процедура, не эффективная, даже сама мастер из этого салона сказала мне, что аппарат этот слабенький и лучше на биостимуляцию, от нее эффект будет хоть! Я купалась на предложение кавитация+биостимуляция, никаких изменений, заметила только, что биостимуляция заставляет сокращаться мышцы и действительно чувствуется боль в мышцах еще сильнее, если позаниматься в зале и на следующийденьпойти на биостимуляцию, тогда чувствуешь, что это работает! Рф вроде не плохо, но больше у меня нет желания посещать это место
Komentēja: Oct 14, 2013
konfetka.84

Sveikas, meitenes, salonā ir jauna procedūra-elektroporācija bezinjekciju mezoterapija, fantastiskā procedūra, visiem iesaku.
Komentēja: Oct 17, 2013
tori

Es arī biju uz divām procedūrām šajā salonā!!! Ārprāts, žēl cilvēkus, kas uzķerās uz akcijām. Es biju uz fotoatjaunošanu, tādas mocības nebiju piedzīvojusi, par tādu atsāpinošo želeju nelaipnā meistare nebija dzirdējusi! Moku kambaris, personāls ekstra nelaipns! NEvienai neiesaku.
Komentēja: Oct 23, 2013
madelena

Es arī biju uz fotoatjaunošanas procedūras, viņiem nav lāzera aparāts, bet IPL, IPL aparātam nedrīkst lietot atsāpinošās želejas, lampa sadegs, fotoatjaunošana ir efektīva procedūra, bet nepatīkama, ar to ir jārēķinās
Komentēja: Nov 11, 2013
tori

Biju Mona Beauty salonā uz fotoepilāciju bikini zonai. Pagāja 2 mēneši, joprojām saglabājas apdegumu pēdas abās pusēs. Pat nezinu, kas ir labāk: matiņi vai hiperpigmentētas zonas?!
Komentēja: May 29, 2014
nutons

Esmu bijusi Mona Beauty uz ultraskanas sejas tirisanu un uz fotoepilaciju virslupai. Neko sliktu nevaru teikt.
Es saubos ka virslupa esot jaskuj pirms fotoepilacijas jo tur nav tik gari matini ka citas zonas!
Komentēja: Jun 16, 2014
sanchixz

Pārbaudiet pareizrakstību, pirms ievietojat komentāru
    Jūsu attieksme Piekrītu Neitrāls Nepiekrītu

Parole
    Kods
    Reģistrēties

Piereģistrēties

Apstiprināšanas vēstule tika nosūtīta uz norādīto e-pastu "".
    Lai apstiprinātu jūsu profilu lūdzu uzklikšķiniet uz e-pastā nodarīto linku.

Ja jūs neatradāt pie ienākošajam vēstulēm šo e-pastu, lūdzu pārbaudiet Spam kastīti.
    OK

Autorizācija

Parole
    Sūtīt     Atpakaļ
    Jūsu parole tika nosūtīta uz norādīto e-pastu. Autorizēties

Ienākt ar Facebook profilu

Ienākt ar Draugiem.lv profilu