www.sudzibas.lv Modes ortopēdiskie apavi Maldināšana, krāpnieki, viltojums

Modes ortopēdiskie apavi - Maldināšana, krāpnieki, viltojums

Nopirku divus pārus. Saņēmu, pēc divām dienām uzrakstīju, ka gribu atdot. Viņi rakstīja, ka to ražošana ir pārtraukta, viņi vairs nepārdod (tie joprojām atrodas vietnē) un viņi nevar atgriezt naudu. Es uzrakstīju vēlreiz (visa sarakste ir tur). Tad viņi rakstīja, ka var atdot tikai pusi. ES piekritu. Pēc tam viņi rakstīja, ka arī to nevar izdarīt. Viņi piedāvāja dažas smieklīgas atlaides nākamajam pasūtījumam. Kā ar šādu attieksmi var turpināt pasūtīt?

Papildināts Lakmys5 22.02.2024

Ļoti zemas kvalitātes. Uzreiz ir skaidrs, ka tas ir viltojums. Zole nelokās, audums karājas kā lupata. Nauda netiek atgriezta (lai gan visi nosacījumi ir izpildīti). Viņiem nevar uzticēties, šķiet, ka viņi ir krāpnieki. Godīgi uzņēmumi to nedara.