Mobilemonsters - Slikts serviss

Aiznesu nomainīt mi max 3 telefonam displeju, pieņēmu atpakaļ viss bija ok uz pāris h, līdz parādījās svītra, aiznesu atpakaļ nomainīja bez maksas otrreiz, bet displejam atkal viens pixels bija izdzisis.
Kā arī sabojājuši bija kameru, priekšējai kamerai bija aizmugurējās kameras iestatījumi, un aizmugurējai kamerai priekšējās kameras iestatījumi, ieslēszot kameru, telefons uzreiz restartējās. Aiznesu uz citu remontu, un visu salaboja.

24.04.2021

E

Z Zolemaster 27.04.2021
Big professionals

Спасибо ещё раз ребятам. Очень качественая и добросовестная работа. SAMSUNG S20 ULTRA 5G, был сильно разбит. Сейчас как с магазина, 100% новый. Всем рекомендую, парни знают своё дело. Топ 1 сервис в городе Рига. Топ 1 цена и квалификация. Сделали всё очень красиво. Спасибо ребятам. Samsung s20 ULTRA 5G

S Sudzibas.lv Admin 17.08.2021