Mihails Lašins - Sīks afērists

Mihails Lašins 86. Gada dzimis. Izīrēs jūsu dzīvokli. Parasti ar sievu, un mazu bērnu. Ievilks maksājumus, aizbildinoties ar darba maiņu. Mēģinās lietot visas ērtības bez maksas. Žēlinās ar bērnu, u. C. Grūti dzīvi. Kad parāds būs pieaudzis - aizmuks. Šobrīd tas viņas neizdevās. Tika izlikts no dzīvokļa. Pēc sevis atstās grandiozu cūku, kūti. Runā krieviski, augums 1,70. Nav priekšējo apakšējo, un augšējo zobu. Tieši tāda pati sieva bez zobiem. Bieži mēdz ar sievu kauties, tādēļ var salauzt dzīvokļa mantas. Mīl iedzert, parasti visu laiku atrodas reibumā. Strādā gadījuma darbus, pēdējā darba vieta palīgstrādnieks celtniecībā. Ļoti nožēlojama būtne.

T taisnibascinitajs3 03.10.2022

Bet tā jau labs cilvēks, kad nedzer? :D

S Svetlana Bogdanova 03.10.2022

Lišķis ! Maksā alimentus pirmajā laulība. Ļoti liela tendece pielipt , laizīt vienu vieu ...un satasīt parāuds. Degradēts dzīvnieks.

Nedzer vai nu slimie vai nu stukači. ;)

S Svetlana Bogdanova 04.10.2022

Jūs katru dienu lietojat ? Ja lietojat, tad veiksmīgu Jums dzīvi !