Miateks - Uzmetēji

Čakarē ka vien mak sasola zelta kalnus jo galvenais jau lai tu aizbrauc strādāt, bet tad tikai sakas Vācijas darba devējs maksa 15 eiro stunda viņi saka ka saņemsi 7 eiro kad jāsaņem nauda tā pat tie nesanāk. Stāsta ka cilvēki maiņas jo tiek atlaisti par dzeršanu rezultāta alkašus tur jo tie jau nesprāga tiem var maksāt ka ienāk prata. NEBRAUCIET nau to vērts. Tas labas atsauksmes ( sudzibas.lv ) par miateksu jau ari raksta pasi miateksa priekšnieki.

F

G ghmk 01.04.2016

Sen dzērāji un lūzeri nav rakstījuši.. Ja uzskati, ka tev ir taisnība, tad kāpēc neiesūdz tiesā vai oficiālu sūdzību neuzraksti ar mērķi ieviest taisnību? Varbūt naudu saņemsi..

Draudzene pametusi, tiesu izpildītāji žņaudz, aliņam nepietiek.. Glumi..Bēdīgi.. No tādas dzīves ne tikai to var uzrakstīt..

J Jurģis77 17.01.2017

Miateks pārstavis atkal raksta ka viss ok, spodrina savu slavu))))))