www.sudzibas.lv Mežizstrāde ATTIEKSME PRET DARBINIEKIEM

Mežizstrāde - ATTIEKSME PRET DARBINIEKIEM

Neejiet strādāt uz šo firmu, valdes priekšsēdētājs Guntis Putilovs!Algu jūs nekad nesaņemsiet laikā-šefam neinteresē vai jums ir jāēd vai nav!Ja algai jābūt 10.datumā, tad jūs to saņemsiet varbūt 20-25, ja mēģināsiet aizrādīt, ka līgumā minēts cits datums tad varat būt brīvs!Tāpat nedrīkst slimot, jo tā ir simulācija un sia putināšana!!!Attieksme pret darba ņēmēju ir nicinoša un vienkārši pretīga!!!

J

L Likumsargs 10.02.2011

Strādātu es šajā SIA, es šito murmuli fiksi pie vietas noliktu! Viņš vēl man pakaļ skraidītu, lai es ietu algu saņemt! Nevajag baidīties no darba devējiem, bet gan izmantot visas likumā paredzētās tiesības un likt šitādus mūlāpus pie vietas, nevis te vaimanāt!
Mans pētījums liecina, ka 90% šādu SIA īpašnieku paši ļoti slikti pārzin darba likumdošanu un prasmīgi izmantojot likumdošanu šitādus ļoti ātri var nomnierināt līdz tādam līmenim, ka viņi būs klusi un no viņu bravūras nekas nebūs palicis!
Esmu daudzu šitādu Šmugelmansia īpašniekus licis pie vietas!

D dragon4455 26.01.2021

un arī jau 2021.g :DD