Mēness Boulings - slikts serviss

Piektdienas vakarā svinēju savu dzimšanas dienu mēness boulingā, bijām saņēmuši apavus, draugs uzdāvināja lielo milkas šokolādi, nepaguvu pateikt paldies, kad no apkalpojošā servisa man bļāva virsū, lai šokolādi atdodu viņiem. Es teicu, ka man viņu tiktiko uzdāvināja un es nevēršu viņu vaļā spēlējot boulingu, bet viņi teica, ja šokolādi neatdošu, viņi neļaus mums spēlēt. Atdevu (viņi nolika to kautkur malā, nevis piem. Maisiņām pie manām mantām, lai projām ejot to saņemtu kopā ar drēbēm) un gājām spēlēt. Dodoties mājās atvadijos no draugiem un pilnībā aizmirsu paņemt šokolādi, neviens man par to neatgādināja. Sestdienas vakarā atcerējos, ka esmu to atstājusi un svētdienā aizbraucu tai pakaļ. Pie letes sēdēja tā pati dāma, kas bija piektdienas vakarā un vēl viena cita. Es izstāstiju situāciju, miskastē pie galda pamaniju manas šokolādes iepakojumu, šokolāde bija apēsta, tā cita man apgalvoja, ka šokolādi piektdienā izmetusi apkopēja, bet tā kura bija piektdienā un šokolādi man atņema, sajutās vainīga, jo šokolādi bija pašas apēdušas, viņa neteica neko tikai plātija rokas.
Es uzskatu, ja es šokolādi ēstu un nepasūtītu neko no viņu virtuves, viņi būtu tiesīgi man to aizrādīt un tad atņemt, bet kādas tiesības viņiem atņemt manu dāvanu? Bija pagājušas tikai divas dienas, es saprastu ja vismaz nedēļa. Šī nav pirmā reize, kad tā notiek.

C critical thinker 21.01.2018

tak nevajadzēja dot. lai sauc policiju :D

Dainis 22.01.2018

Kāpēc lai viņi nedēļu glabātu kādu šokolādi? :D

A AnvoyT 22.01.2018

It kā jau tāds sīkums, tikai šokolāde. Bet cik absurda situācija un cik ciniska darbinieku attieksme. Neadekvāti. Kāpēc vispār būtu jākonfiscē neatvērts, nupat uzdāvināts saldums? Var taču palūgt, lai to noliek malā, aiznes uz mašīnu vai tiešām - noliek pie drēbēm, bet šis jau izskatās pēc tāda 'naglā' varianta kaut ko dabūt bez maksas uz citu (šajā gadījumā, klientu rēķina). Nesmuki, nesmuki. Tad jau tikpat labi varēja izševerēt arī pa viesu somiņām un mēteļu kabatām, lai atrastu vēl ar ko panašķoties.