www.sudzibas.lv MemberShop Slikts serviss

Membershop - Slikts serviss

Pasūtīju preci internetveikalā ar piegādi 3 darbdienu laikā. Pēdējā norādītajā piegādes dienā saņēmu ziņu, ka sūtījums kavēsies (bez norādēm, kādēļ un cik ilgi) . Ir pagājušas vēl dažas dienas un nekādu jaunumu, uz e-pastu arī netika sniegta atbilde, tādēļ piezvanīju. Zvana laikā noskaidroju, ka membershop par preces atrašanās vietu un piegādes termiņu zina tikpat, cik es - tas ir necik!
Prece nemaz neesot bijusi noliktavā, taču kaut kad būs. Kad būs, tad arī saņemšu. Šobrīd apsveru iespēju atteikties no sūtījuma un pieprasīt naudu, taču, spriežot pēc atsauksmēm un uzņēmuma politikas, naudu var sanākt gaidīt vēl ilgāk nekā pašu sūtījumu.

Iesaku izvēlēties membershop tikai tad, ja noskatītais tik tiešām citur nav atrodams un preces saņemšana nav steidzama, bet labāk izvēlēties iepirkties citur

30.06.2021

K

S Shopaholiķe 25.03.2021
Pazuduši 2 sūtījumi

Divas pakas apmaksātas, un nav jau trīs nedēļas, ne ziņas , ne miņas

S Sudzibas.lv Admin 22.08.2021

R Raimonds Lode 28.05.2021
Brakis

Prece 13800266 Quess krekls ir daudziem defektiem , izskatas ka traipi, uz vedera chetri uz piedurknes, aizmugure tris ! . Auduma brakis , laikam , cauri spid ! Atpakal nesutu , neizdevigi pasta pakalpojumi . Nevienam neieteikshu !

S Sudzibas.lv Admin 17.07.2021