www.sudzibas.lv Mego Slikts serviss

Mego - Slikts serviss

Bieži Mego neiepērkos, bet tā ir sanācis, ka šonedēļ jau 3 reizes esmu pirkusi pusdienas Mego (pilsētā, nevis Jauntukumā). Pārdevējas pie siltajiem ēdieniem un salātiem vienkārši vienmēr ir neapmierinātas un šodien mans mērs bija pilns!!! Pirms manis stāvēja meitene, kura prasīja kartupeļus, pati meitene tajā brīdī runāja pa telefonu un kad ieraudzīja, ka ielikts par daudz kartupeļus palūdza, lai izņem, uz ko pārdevēja STRUPI atbildēja: "Lai labāk nerunājot pa telefonu un seko cik daudz liek!!" Vai tiešām tik grūti ir izņemt tos pāris kartupelīšus ārā??!! Un visa garā rinda to dzirdēja cik super "jauka" ir šī pārdevēja. Lai es kādreiz saviem klientiem būtu kaut ko tādu pateikusi man pat mute nevērtos kaut ko tādu teikt! Varbūt tas neliekas tik drausmīgi, bet katru reizi pārdevējas tieši pie šiem siltajiem ēdieniem ir neapmierinātas!!! Visu laiku bubina es piemēram paprasīju 1 trauciņā kartupeļus uz ko viņa izteiksmīgi pajautāja: "Un tas viss??!!" NĒ vai varbūt ir kāds limits, vai grami cik man jāņem??!! KAPĒC TUR TIEŠI TAJĀ VIETĀ VISU LAIKU VIŅAS IR TIK ŠAUSMĪGI NEAPMIERINĀTAS. Arī mani kolēģi, kuri diezgan regulāri tur iepērkas saka, ka vienmēr viņas ir neapmierinātas, itkā mēs klienti būtu pie tā vainīgi!!! BRIESMĪGI!!! Cilvēki nav savā vietā, lieki piebilst, ka pusdienas tur vismaz tuvākajā laikā nepirkšu, vai vienkārši aizbraukšu un visu acīs pateikšu!!! Nu cik var!!??

D

I Innuendo 27.01.2016

я не пойму, нахрена все это жрут? ну купите блин вы заводской салат типа VIČI за 1.5 евро - там хоть волос не натрясут и сроки соответствуют.

Protams, pārdevēja rupja - viņa nerunā pa telefonu, apkalpojot pircējus un jūtas neapmierināta, ka viņai 1,5 kartupeļi jāiesprauž mazajā trauciņā, bet toties pati Dace tos pērkot jūtas liela un visvarena. Ja es ieiešu bankā un vēlēšos uz kontu pārskatīt 3,5 EUR mani laipni pasūtīs. Jo bankas darbiniekiem ir lielākas algas, nekā tai Mego pārdevējai, kas visu dienu stāv kājās, nevis klabina datora tastatūru. Un nav normāli iepērkoties runāt pa telefonu, vajag arī pārdevējas cienīt. Citādi sanāk tā - es esmu cūka, bet tev esmu Klients. Piedod Dace, Tu neesi klients, Tu esi Patērētājs!

R Rolands Berzins 07.02.2016

Acīmredzot vinja doma kā pārdēvējās un vispār visi citi ir otras šķiras cilvēki! Padzīvo kundzīte uz minimālo algu un lielām prasībām būt vienmēr smaidigam.

Z Zemenite777 18.02.2016

Настоятельно прошу принять меры! Maskavas 264!Работают одни хамки,товар и сдачу покупателям швыряют. А если попросишь подогреть пиццу , перегидрольная блондинка в очках закатывает глаза так,как будто попросили что то сверхъестественное! Почему табличка с именем у нее отсутствует или прикрыта жилеткой?! Там рядом школа,дети каждый день заходят,так работники и им умудряются нахамить! Во время обслуживания клиентов переговариваются между собой нецензурной лексикой. Покупатели стоят и ждут пока ваши хамки,закончат свою болтовню! Позор вульгарным горе работникам!

Z Zemenite777 18.02.2016

Viss personaals Mego veikalos ir vienaads,tur jaasaak ar personaaldalu,kura atlasa darbiniekus. Interesesnti peec kaadaam kriteerijaam vini atlasa.