www.sudzibas.lv Mego Uzspiesta krievu valoda.

Mego - Uzspiesta krievu valoda.

Man nav nekas pret krieviem un krievu valodu, bet ja man to uzspiez, ka MEGO Tallinas iela, tas nav patikami.Es ar pardeveju runaju latviski, bet vina to pilnigi ignore atbildot krieviski.Laikam jau latviski runajosi pardeveji krizes laika ir retums.Tas notika 18.04.09.plkst.15:20.

J

U Uģis riktigais 18.04.2009

Vajadzēja runat angliski, varbūt tad būtu cita reakcija.Es gan vispār nezinu, kas man ar pārdevēju ko runāt? Prādu ar pirktu, ko vajag, ar citiem pirkstiem cik daudz utt. Pie kases iedodu karti, bet ši man čeku parakstīt. Ja gribi sveicināties ar kasierem, tad jadodas uz Maxima, kur vienmer sveicinošas pārdevējas.

A any 18.04.2009

Nu un tad, kas Jāni krieviski neproti? Es izmantoju katru iespēju parunāt svešvalodā un man nav aizspriedumu ne pret krievu, angļu u.c. svešvalodām.
Ieteikums: ja nevari mainīt situāciju, pamaini attieksmi. pīs:))

J josivs 18.04.2009

MAn arī nepatīk, ka veikalos pārdevējas(-i) neprot pa latviski, un ar mani pa krieviski rullē...Es neko nesaku, man tēvs ir krievs, ļoti mīlu šo tautu, bet nu sorry, iemācies taču runāt!!

G Gunita 18.04.2009

Привет, Йомайо! Tu labi māki runāt krievu valodā?

J josivs 18.04.2009

Es māku gan tā gan tā!!!

G Gunita 18.04.2009

Kādā mēlē tu runā veikalā?

V Vla 18.04.2009

Lati6skij narod ne pozortesj!!! Esli uz sama znaje6 russkij, nado bilo perejto na russkij razgovor...ili jazik bi otsox?

J josivs 18.04.2009

Esli ona rabotaet v magazone, ona dolzna znatj latishskij!!!

U uh 18.04.2009

Jā jā, ar mani šamējā vispār nerunāja! Tas bija03.04.2009 pl.9.45:((

č čiepa 20.04.2009

mja :D
lai ka ari butu vinjai jazin valsts valoda :P
pie tam esot pardevejai veikala :)

S sab 21.04.2009

Vai vai vai, как страшно жить... :-))))

B BigMac 28.04.2009

Pārdevējai(am) būtu jāzin gan latviešu, gan krievu un jāatbild kā klientam labāk, ērtāk. Taču elementāri biznesa likumi, klientam vienmēr taisnība.

. ....kl 28.04.2009

ES gan, kad mani apkalpo krievu valodā, nepierakstu cikos tas bija...kā te daži.

J janis 30.04.2009

kapec krieviem jamak latviesu valoda, ? labak lai nezin, ta mes latviesi saglabasim savu valodu, un man patik kad sanakam barinaa un runajam latviski, bet kads krievs neko nesaprot, tas ir forsi

N nen 30.04.2009

Nu man MEGO dažreiz trapas latviete kura nesaprot krievu valodu, es pats esmu krievs tada pati situacija nekas jauns!

U Uģis 11.05.2009

man likas ka musu Latvijas pardevejam ir jaiesniedz sertifikatus par : latviesu, krievu, anglu, vacu, igaunu, lietuviesu, spanu, francu un italu valodu zinasanam. Mes tacu ES dzivojam.

V vija 04.06.2009

man arii besii kad runaa krievu valoda..sheit ir LV nevis RUS..un trakaakais ka daudziem viss vienalga...lai tik runaa..driiz taa savu valodu mees vispaar pazaudeesim...TAA IR NECIENJA PRET SHO VALSTI UN TAUTU!!!

K kleopatra 12.06.2009

Vi lati6i zagnulisj bi bez nas russkix.A kogda vi nacionali ne govarite na russkom eto normaljno, da vi dawe po anglijski s trudom ponimaete, 4to za bred, znae6, govari.Da mi 4erez 2 mesjaca vse bomwami stanem, kogda gossudarstvo obankrotitsja, zdesj uwe davno nikto nikogo ne uvawaet.Skumji=(

E eu 12.06.2009

krievu valoda ir kaa nezeele, kuru pienakums latvieshiem ir izniideet (ja vien ir saglabaajusies kaada cienja pret muusu tautu un valodu)

I ieva 12.06.2009

Pati esmu krieviete, bet ar valodam problēmu nav ( valsts universitātes beigšana un naturalizācija to apstiprina), zinu daudzas valodas un nepatīk tā attieksme kad aprobežotie cilvēciņi nesaprot ka mūsdienās ir jāzin vairakas valodas, jo mēs dzīvojam Eiropā un diemžel tikai ar latviešu tālu netiksi!!! Daudz bija tādu situāciju, kad redzēju ka pardevējas izņemot latviešu valodu nezin nevienu, bet es traci nekad nerīkoju, jo man tādu cilvēku ir ļoti žel!!!
Starp citu nesaprotu par ko tad bija jāruna ar pardevēju??? Nabags Jānitis, nāksies iemācīties arī citas valodas:):):) Diemžel latviešu valoda izmirst...