Mego - mego

Почему в магазинах работают лица не достигшие 18-летнего возраста ,которые продолжают получение основного образования?Это же противозаконно!

B BoosterGrizla 22.02.2014

Mozno rabotatj s 16 let, toljko ne za kassoj i ne v aljkogoljnom otdelje zakoni lu46e u4ite...

Ausainītis 22.02.2014

Pensionāriem laikam ņem nost darbu, tādēļ tik diktas vaimanas. Manuprāt tieši jauniešiem būtu jādod iespējas nopelnīt.

I Iveta Bukovska 10.07.2014

Да с 16 лет работать можно, но как раз таки в Мего на Озолциема 10 лица 15-16 лет работают сидя за кассой, да и работают больше положенной нормы(положено не более 7-8 часов), а некоторые 16-летние по 14 часов работают.

I Iveta Bukovska 14.07.2014

почему на мой комментарий никто не обращает внимания

BondsBonds 14.07.2014

Tāpēc ka šī lapa ir nekas, viņai nav nekāda saistība ar Mego. Palasiet likumus. Ja vēlaties iesniegt sūdzību uzņēmumam, tad ir noteikta kārtība kādā to var darīt, tāpat uzņemums arī nosaka SAVU kārtību.

tik daudz sudzibu ka MEGO nav nevienam, laikam tieam nerupejas par klinetiem
bet nu ko ir starpiba starp RIMI un MEGO, nav saubu

L Ligita Verzbicka 10.01.2017
Slikts serviss

Nav viegli iet uz veikalu, kustību problēmas, bet internetā raklāmas avīze neparādās norādītos laikos, Sodien jau ir 10,janvāris, reklāmas avīzei ir jābūt jau 9, janvārī, bet joprojām nav, decembrī bija taspats.

A Anna Amjute 19.10.2017
Attieksme pret klientiem

Šaja veikalā apsargs jūtas parāks par visiem jo var darit ka vēlas un likums uz viņu naattiecas!Ujo z aizradījumu nereaģē jo ir jau aizradīts!