www.sudzibas.lv Medicīnas centrs Valeo nekvalitātīva zobu higiēna

Medicīnas centrs Valeo - nekvalitātīva zobu higiēna

Apmeklēju zobu higiēnisti Kristīnu Lāci medicīnas centrā Valeo. Sākumā viss ok. Liekas viss pozitīvi. Pēc 30 min. vizīte beidzās. Pēc nedēļas apmeklēju savu zobārstu citā veselības centrā. Viņš patiesi izbrīnijies jautā: "Kad veicāt zobu higiēnu?"
Pakalpojuma kvalitāte neiztur nekādu kritiku. Kristīne Lāce prot tikai smaidīt un uzturēt komunikāciju. Par 40 eiro varētu arī daudz kvalitatīvāk un centīgāk pastrādāt.
Ja Jums vai Jusu bērniem ir vajadzīgs zobu higiēnists, neizvēlaties pakalpojumu pie Kristīnes Lāces.

C

E ELLIO 28.06.2014

Varbūt pēc zobu higiēnas vajag ari pareizi zobus kopt un diegot?
Ja neko nedara, tad jau nākamajā dienā uz zobiem būs tāds aplikums, ka ārstam jājautā vai vispār tīrat zobus...

C cowboy4 28.06.2014

Es kopju un diegoju savus zobus visu laiku. Kad gāju pie cita higiēnista viss bija kartībā un manam zobārstam neradas jautājums par zobu higiēnu un to kvalitāti. Ja viņam būtu kas sakams par to ka es kopju savus zobus viņš ta arī teiktu. Diemžēl pakalpojuma cena neatbilst kvalitātei. Acimredzot Kristīnei trūkst pieredzes un vēl jāpamacās.

E ELLIO 28.06.2014

Tad kāpēc izvēlas citu higiēnistu?
Jāiet pie higiēnista, kas bijis visu laiku.

A Aivars_Ko 06.03.2017

Ne znaju, kak s higienoj, no zubniye vrachi tozhe neochen' u nih. Shehanova vrach rabotaet vrode neploho sama po sebe, no skol'ko ne prihodish, vechno kogo to bez ocheredi beret, prihoditsja zhdat, hotja zapis' na opredelennoe vremja. Vo vremja samogo prijema mozhet vistavit' za dver' i vzjat kogo to drugogo tak zhe. A vi, "tipo podozhdite". Kak tak mozhno, ne znau. Hotjat doplnitel'no zarabotat', tak pyst vremja podbirajut vne raboti chtoli, pochemu ljudi dolzhni zdat'. Kak-budto nam samim toropitsja ne kuda.