www.sudzibas.lv McDonald's Rupjsh apaklpojosjhais personals

Mcdonalds - Rupjsh apaklpojosjhais personals

Aizbraucam pagajuso nedeļu ar draugu ieturet "velas uzkodu vakariņas" McDonalda. Ir jau bijusi slikta pieredze ar tiesi so iestadi, jo tiesi Mc uz krasta ielas gandriz katru reizi McDraivā iepērkoties sajauc pasūtījumus. Ari soreiz ne bez parsteigumiem. Pec ediena pasutisanas paņemam ceku un piebraucam pie izsniegšanas. Ka nu ne! Cizburgera vieta ielikts hamburgers! Draugs atdod paku atpakaļ sakot, lai samaina pasutijumus, pie sevis norukdams ka nav jau pirma reize! Un ko Jus domajat! Sita kā vēlāk noskaidroju - Diana, atļaujas pateikt - : "PADAVITIS!!!"Publisks FUI Mc Donaldam!!! FUI

I

B bums 07.06.2008

Ja tu brauc uz MCdonaldu, tad nemaz labāku apkalpošanu neesi pelnījis. Atradis īsto vietu uz kurieni braukt.

N nekaads 08.06.2008

AAAAAAAHAHAAAA:))) pareiz ir!! malaģec ģiana4ka:)) nu tak nebrauc tur, un nestuukjee savaa žirn*** paka** tos chizburgerus, luudzu, izvelies VINCENTU, vai FELLINI, tad i sagaidi atdevi

A anetī 16.06.2008

man ar vienreiz sanāca stulbums tur. paņēmām trīs čīzburgerus + vēl vienu mc toast, beigās izrādās ka to mctoast nemaz neielika :))) foršs. ai bet bij slinkums braukt apakaļ un kasīties ar viņiem.

P pavliks 15.03.2009

Zaexali v 8 utra v voskresenje posle diskoteki v nadezde pozratj imenno v mc na krasta. Bilo toljko 2 mawini pered nami. Stojali ne sovratj okolo chasa. I obratno uze ne uexatj, potomu cto za nami stojali mawini. I vrode rabotalo 3 celoveka, sredi kotorix bila gluxaja babuljka let vosjmidesjati i dva wkoljnika, no tormozili konkretno...

I ilona 15.03.2009

sajauc pasuutiijumus ari mcdonaldaa pretim laimas pulkstenim.taa ka jaseko liidzi vienmeer...

E elina 15.03.2009

"PADAVITIS!!!" ko tas noziimee???

R rojs 15.03.2009

Tiešām nožēlojama iestāde un apkalpošana ārpus jebkuras normas.