www.sudzibas.lv McDonald's Produktu kvalitāte un estētika

MCDonalds Imantā - Produktu kvalitāte un estētika

Šodien Kurzemes prospektā MC Donaldā iegādājos vrapu un saldējuma radziņu-joprojām nekas nav mainījies jau kādas 4 nedēļas-saldējums radziņā caurspīdīgi ūdeņains un vrapu tin kā pagadās-par cik ņēmu līdzi,tad tā tinumu novērtēju tikai mājās to atverot -pa apakšējo galu viss birst ārā-protams pārtinu pati,bet nu tā nedrīkst.....Spicē visas reizes tas ir glīts un nekas nekrīt no tā ārā,saldējuma radziņu svētdien nopirku Spicē-saldējums balts un garšīgs kā vienmēr.Šovakar Kurzemes prospektā darbiniecei,kura izsniedz pasūtījumu pajautāju-kas noticis ar saldējumu,viņa atbildēja_meistars esot izsaukts,problēma zināma, bet saldējums taču garšojot tāpat.MC saldējums man garšo ļoti daudz gadus un es zinu kā tam jāgaršo-ja Jums ir zināma problēma,kuras dēļ izsaukts meistars,tad esiet pieklājīgi un vismaz atvainojiet ies par produktiem bez kvalitātes, kurus tirgojat,kā arī paši piedāvājiet atgriezt naudu par nekvalitāti-ja es kā klients par to sāku runāt!!!!

K