www.sudzibas.lv MAXIMA slikts serviss

Maxima - slikts serviss

Konstanti ievēroju, ka Salacgrīvas veikalā "MAXIMA" strādā tikai 4 pašapkalpošanās kases, no kurām tikai vienā ir iespēja maksāt ar skaidru naudu, un neviena parastā kase. Veikalā vienmēr veidojas garas rindas, jo 80% no veikala apmeklētājiem vēlas maksāt ar skaidru naudu. Turklāt, liela daļa no veikala apmeklētājiem ir pensionāri, kuri neprot ātri darboties ar šīm kasēm, kas ļoti ieildzina procesu (novēroju, ka viņiem neviens darbinieks arī neiet palīdzēt). Ja strādātu viena parasta kase, un tad, pēc nepieciešamības, ja ir kāda problēma pie pašapkalpošanās kasēm, aiziet palīdzēt, kā tas notiek citos veikalos - tas veicinātu efektīvāku un ātrāku darbību visā veikalā! Lai nav jāstāv rindā uz pašapkalpošanās kasi 10 minūtes!

06.05.2024

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 08.05.2024

Paldies par sniegto informāciju un novērojumiem. MAXIMA Latvija ir svarīgs ik viens klients, tāpēc paldies, ka vērsāt uzmanību uz procesiem, kas mums ir jāuzlabo un ceram, ka turpmāk iepirkšanās MAXIMA veikalos Jums būs patīkama un neradīs vilšanos.
Ar cieņu MAXIMA Latvija

U