www.sudzibas.lv MAXIMA Slikts serviss

Maxima - Slikts serviss

28. Decembrī ap 12.45 pie pašapkalpošanās kases strādāja ļoti nelaipns pārdevējs igors.
Veikalā parastās kases nestrādā, visiem, kas māk un kas nemāk, piespiedu kārtā ir jānāk uz pašapkalpošanās kasēm. Viens klients pirka alu, gribēja maksāt ar skaidru naudu, bet bija aizgājis pie kasēm, kas pieņem tikai bankas kartes, jo kases, kas pieņem skaidru naudu bija aizņemtas. Pārdevējs ar nelaipnu seju aizgāja anulēt čeku, pēc tam aizgāja pie citas pašapkalpošanās kases, gaidīt Rindā, kamēr mēs saliekam savus pirkumus maisiņā. Nebijām paspējuši aiziet prom no kases, kad šņākdams noskanēja otrā pircēja alu, depozīta kuponu, kuru demonstratīvi saburzīja un aizmeta prom. Iedams prom no kases rādīja klientiem paceltu vidējo pirkstu.
Cik šajā veikalā iepērkamies, šis pārdevējs nekad nav bijis laipns.

28.12.2023

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 28.12.2023

Labdien!
Nodrošināt klientiem patīkamu iepirkšanās pieredzi ir viena no mūsu prioritātēm, tādēļ pateicamies par atgriezeniskās saites sniegšanu.
Lai varam ar darbinieku veiktas pārrunas un atgādināt viņa tiešos darba pienākumus, īpaši uzsverot ar cieņu un lojāli izturēties pret klientiem, lūdzam precizet veikala adresi.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām un novēlam patīkamu iepirkšanos Maxima tīkla veikalos.
Ar cieņu,
"Maxima Latvija" komanda

Papildināts Anonims2018 28.12.2023

Maskavas ielā 322

K Kaspars Ritulis 28.12.2023

Tipiski Latvijas cilvēki

S sannas 28.12.2023

Tu tiešām ej uz veikalu un skaties ko dara darbinieki? Ja jau viņš varēja noskenēt alu un depozītu, tātad tavi pirkumi bija jau noņemti no kases nost. Kāpēc stāvēji un gaidīji kaut ko? Patika kasieris? Diez vai viņam patīk zilie, tāpēc arī parādīja vidējo pirkstu.
Nevajag muļļāties pie ekspres kasēm, tad neviens tev neko nerādīs.

J Jānis777Zero 29.12.2023

smieklīgi lasīt jūsu komentārus! Visur Slikts serviss, veikali Maxima, Elvi, katrs orientējas uz savu klientu, 👍👍👍 problēma nav apkalpošanas servisā, bet JŪS, jo jūs paši nezin ko vēlaties.