www.sudzibas.lv MAXIMA Slikta apkalposana

Maxima - Slikta apkalposana

Sveicināti. Vēlos izteikt sūdzību par sliktu un nepieklajigu apkalpošanu kokneses Maxima. Jau vairāk kart esmu pircies Maxima pie pārdevējas vārda Baiba. Diemžēl jutos briesmīgi jo ka izrādas šī pārdevēja neprot klientam pateikt ne paldies ne lūdzu. Un pat nepajauta paldies karti un nepasaka klientam cik viņam jāmaksā. Un kur nu vel lai sasveicinatos ar klientu. Neesmu es vienīgais kurs to jau ir pamanījis. Vai tiešam veikala direktores pienākums nebij viņai izskaidrot viņas darba pienākumus...

б Борька 24.11.2016

Acis tev priekš kam tad?:D Pats jau vari paskatīties cik tev jāmaksā:D Maximā jau nav tik viegli strādāt;)
Neviens jau negrib uz turieni iet strādāt,tāpēc arī paliek tik nekompitentas kasieres:) Visas normālas jau sen aizbēga:D

M Macc 24.11.2016

Šis jau ir next lvl stukačs. :D

veesaa007 24.11.2016

Vai tavā dzīvē kaut kas mainās no tā, ka pārdevēja tev nepasaka "lūdzu'' vai ''paldies''? Izgāji no veikala un aizmirsi. Pasaulē notiek krietni trakākas lietas, par ko uztraukties.

D Dmitr 24.11.2016

Надо уже этой сети маркетов,выделить отдельный топик!

donna b 24.11.2016

Kasieres tiesais pienakums nav Tevi sveicinat. Ja protams ka tas ir patikami, ipasi ja no sirds, bet del ta ka nesveicinas Tu juties briesmigi? Really? Vai teisam dzivee nav vairs neviena, kas ar Tevi sasveicinas katru dienu un pasaka paldies???

E eli000 28.11.2016

vai tu sava darba esi perfektais darbinieks?

E eli000 28.11.2016

var redzet ka nav ko cilvekam darit ka sudzeties ka nav pasveicinats.

E eli000 28.11.2016

nav jau jegas sudzeties var redzet ka maksimas nav kartibas nekadas.