www.sudzibas.lv MAXIMA Pazemojums no veikala vadītājas

Maxima - Pazemojums no veikala vadītājas

Labdien. Esmu pārsteigta par attieksmi no veikala Maxima kompānijas. Regulāri iepirkos veikalā kurš atrodas O. Kalpaka ielā 74...,bet pēdējā laikā tur ir šausmas ar cenām kuras neatbilst patiesībai. Vienmēr ņemu čeku un mājās pārbaudu vai viss ir labi. Bet par nožēlu tas nav nopietni ka tiek iekasēta nauda vairāk nekā vajag. Parasti zvanu uz informatīvo centru. Ir reizes kad lietas tiek risinātas un nauda tiek atgriezta uz Paldies karti. Tagad bija situācija ka veikala vaditaja bija informēta par situāciju ka regulāri tiek neprecīzi iekasēta nauda. Protams veikala vadītāja ir skatījušies kamerās no kura pircēja ir sūdzības.. nepārtraukti! Līdz ar to biju šajā veikalā atpazīta. Kad devos uz veikalu pēc pirkuma kārtējā, tad manīju ka veikala vadītāja mani sāk novērot... Slapstoties gar plauktiem... It kā es būtu zagle! Tiku aizmuguriski parādīta veikalā darbiniekiem. Sajūta man bija tāda ka vadītāja uzvedas kā vilks kurš redz savu ēsmu... medījumu! Kad stāvēju rindā pie kases lai atmaksātu savus pirkumus, tad vadītāja iegāja pie apsarga... domāju lai informētu par mani lai vērotu... Tikai nesapratu kādēļ, jo esmu pircējs nevis kaut kāda zagle! Tad vadītāja iznāca no apsarga telpas un ļoti bravūrīgi nostājās malā kur ir novietoti iepirkuma grozi. Kad samaksāju par pirkumu un saliku maisiņā preces, tad vadītāja pieskrēja pie kases un nostājās kasierei aiz muguras... Un tad ar pazemojošu jautājumu man, prasa vai šoreiz viss ir kārtībā. Atbildēju ka mājās pārbaudīšu čeku, jo naudu ir jāpārbauda neatejot no kases, nevis čeku. Piebildīšu ka esmu 2.grupas invalīde, un čeku pie kases pārbaudīt man ir grūtāk. Protams veikala vadītāja ar savu nekaunību vēlējās noskaidrot kāpēc es sūdzos par viņas darbu. Tikai viņai kā veikala vadītājai būtu bijis pieklājīgi uzrunāt... Nevis kā to viņa darīja. Jo kad viņai es pajautāju vai viņa uzskata ka tā var uzvesties vadītāja, Slapstoties gar plauktiem un glūnēt no stūriem? Protams viņa izlikās ka nedzird mani. Viņai par nav tāda pieklājība kā atvainoties. Uzsvēru viņai ka neesmu tik bagāta, lai nedēļas laikā samaksātu nepilnus 6.00 euro nedēļā vairāk! Esmu ļoti vīlusies. Jo iepērkos arī citos Maxima veikalos, bet nekad nevienā man nav bijusi tāda cenu nesakritība. Arī pēdējā saziņa ar informācijas centru bija pārdomu vērta... jo viņi atbildēja, kā centīsies novērst situāciju. Pat viņiem ir problēma atvainoties par sagādātajām neērtībām. Tikai jautājums, ko tad Jūs mācat pārdevējiem un kasieriem būt pieklājīgiem... LŪDZU, PALDIES, JAUKU DIENU?šādai veikala vadītājai ieteicams apmeklēt pieklājības kursus.

C

S sannas 13.04.2023

2 grupas invalīdiem ir trešā acs pakausī , ja redzi ko dara vadītāja tev aiz muguras ? Nekad nevienā veikalā neesmu redzējusi ko dara vai runā darbinieki man aiz muguras. Arī to, kad kurš ienāk apsardzes telpā parastais mirstīgais cilvēks neredz, bet Tu redzēji. Ja tik grūti cenas pārbaudīt pie kases, kā Tu to plāno izdarīt mājās? Atmiņa tik perfekta, ka zināsi cik kas maksāja konkrētajā dienā? Esmu aģente 2 pārtikas produktu firmām, strādāju diendienā pārtikas veikalos ar šīm konkrētajām precēm jau pāris gadus . Bet es neesmu iegaumējusi šo konkrēto produktu cenas un pat necenšos to darīt, jo lielveikalos cenas mainās katru dienu. Kā cilvēks no malas, (turklāt cilvēks, kam pie kases grūti salīdzināt cenas ) var xibat konkrētās preces aktuālo cenu. Absurds!
Skaidri redzams,ka mājās darīt nav ko, tāpēc jānāk uz veikalu izkasīties. Ja veikalā būtu tāda cenu neatbilstība, tad audita pārbaudē tas uzreiz atklātos. Nevajag te tagad tēlot varoni. Visi citi vainīgi, ka pati grib kasīties.

E Evaaas 14.04.2023

Cilvēks izteica sūdzību, kādēļ brūkat virsu? Ja jūs nevarat atcerēties cenas tas nenozīmē ka arī citiem ir slikta atmiņa, ja jūs kaut ko neievērojot tas nenozīmē ka arī kāds cits neievēro. Izskatās ka tieši jūs esat šeit lai pakasītos kādam klāt.

C Cipruse 14.04.2023

Ja Jūs cenšaties aizstāvēt veikalā vadītāju, tad viss ir ok.Ne jau Jūs man noteiksiet vai man ir trešā acs vai nav!Izteicu savu sūdzību par konstatētiem gadījumiem.
Nav pateikts ka esmu tieši redzēs invalīds, izlasiet vēlreiz rakstu.
Jauku jums dienu.

G Gulbenietis 14.04.2023

Agrāk regulāri ceļoju pa Latviju. ir konkrēti veikali, kur regulāri cenu zīmes neatbilst cenai pie kases. Vecam cilvēkam ir grūti visam izsekot, ja iepērkas uz nedēļu vai divām uz priekšu. Te jaunie tupī gana braši. Vecam cilvēkam ir grūtāk, plusā uz veciem cilvēkiem lamājas, ja bremzē rindu utt. Jaunos čakarē retāk, jo bietē var dabūt.