www.sudzibas.lv MAXIMA neizdeva naudu

Maxima - neizdeva naudu

27.05.2013 iepirkos Saldu, Brivibas iela 30 veikala Maxima, kase nr.2. Mans pirkums sastadija 10.73 Ls. Pasniedzu 20.00 latu naudas zimi. Kasiere Signe Kadakovska man prasija siknaudu. Samekleju vien 1.23 Ls, lai kasiere varetu izdot 10,50 Ls. Kasiere Sigle man izdeva atpakal 0.50 Ls un uzlimes, pec tam uz paliktna pasniedza vien ceku, bez 10 latiem. Sakuma so faktu nepiefikseju, jo esmu tikko parcietusi operaciju un parvietoties ir pagruti. Pec 5 min. atcerejos, kad kasiere man nav izzsniegusi naudas atlikumu, atgriezos pie kases. Kasiere vel apkalpoja pircejus. Ludzu atpakal savu naudu. Tika izsaukta vecaka kasiere Inara Rieksta un apsargs.Kase esot japarskaita. Kase protams liekas naudas netika atrasta. Biju soka, ari ceka tika iesista sanemta nauda 21.23 Ls, bet veikala darbiniece esot varejusi kludities iesitot sadu summu, jo stradajot pirmo dienu. Apsargs ari kameras neredzeja izdodam naudu. Ludzu izsaukt veikala vaditaju, bet ta jau bija aizgajusi majas. Braucu nakosaja diena uz veikalu, bet tad jau veikala darbinieki vienbalsigi apgalvoja, ka kameras nevar redzet, kadu naudu es iedodu. Man gan bija liecinieks, kas redzeja, kad iedodu 20 latu naudas zimi. Tas netika nemts vera. Nauda man protams netika atgriezta. Esmu loti sasutusi, par tik bezkaunigu attieksmi prêt pircejiem. Protams esmu vainiga, kad nenoreageju uzreiz par neizdoto naudu, bet sapes dara savu. Un rodas jautajums, vai tad naudas atlikums nav jaizdod kopa ar ceku. Protams, kludities jau var visi, bet par savam kludam ir jamaksa. Tai pasa laika negodiga pardeveja Signe Kadakovska var iedzivoties uz pirceju rekina. Skumji. Iesaku visiem pircejiem but loti uzmanigiem, un verigiem, ieperkoties saja veikala.

K

A AK79 31.05.2013

Man bija shaads gadiijums Riigaa pie Beernu Pasaules Maksimaa:
Saskeneeja produktus, jaamaksaa 4, 82 Ls.
Uzmetu 10nieku.
Man tiek izdoti 18 sanji.
Prasu - un kur 5 Ls?
Atbildee jautaajums - Vai tad Juus nedevaat 5 Ls?
Saku - Juusu macinjam nee.
Tad - atvainojiet, atveera kasi un iznjeema man paredzeetos 5 Ls un uzlika uz shkjiivja, piemirstot par jaukas dienas noveeleejumiem.
Secinaajums: Shaadi gadiijumi var atkaartoties un pieaugt.
Ieteikums: Sekot liidzi latiem un nekoncentreeties uz santiimiem!