www.sudzibas.lv MAXIMA Krāpšanās - čekā neieskaita nodotā depozīta naudu, neizdod čekus bērniem

Maxima - Krāpšanās - čekā neieskaita nodotā depozīta naudu, neizdod čekus bērniem

Viena pārdevēja Maxima veikalā Rīgā, Pētersalas ielā neizdod čekus bērniem. Tas ir pārkāpums un visdrīzāk ar mērķi paņemt vairāk naudas no bērna ar domu, ka viņš jau nesapratīs. Saprot gan!
Veikalā notiek krāpšanās arī ar nodotā depozīta naudas izmaksu. Un šī pārdevēja turklāt vēl strīdas pretī, kā jau to mēdz darīt tie, kas paši zina, ko ir darījuši. Viņa cenšas pircējam iestāstīt pasakas, ka nodotā depozīta čeka summa parādoties kā atlaide pie produkta, piem., piena utt. Padomā, cik var tālu aiziet, lai šādi atļautos klārēt! Maxima, lūdzu pievērsiet uzmanību un kontrolējiet šādus savus tipāžus Pētersalas ielas veikalā, un aizvāciet viņus no kases! Galvenā tur zina, par kuru ir runa, jo pati ir gājusi pie kases risināt jautājumu. Cerams, ka tas nenotiek ar viņas ziņu ...

23.09.2023

J